AMORTYZATOR PRZÓD A-18560H HYDR. TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD A-18560H HYDR. TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 23062

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 182,80 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 46463130
FIAT 46463131
FIAT 46463135
FIAT 46463142
FIAT 46747806
FIAT 71716541
FIAT 909322647
Producent Symbol
DAMPO 26.039
DAMPO 26039
DELPHI 7738
DELPHI DG7738
DELPHI DG7738
GABRIEL G35172
KAMOKA 20633078
KAYABA 334862
MAGNETI 351711070000
MONROE 16726
OPTIMAL A18560H
OPTIMAL A3057G
QH 178671
SACHS 230040
SACHS 230700
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXD 2.0i 20V 147KM 182.A1
FIAT MAREA 1996 - 1999 185AXG 2.4TD 125KM 185.A2
FIAT MAREA 1999 - 2020 185AXM 2.0i 20V 154KM 182.B7
FIAT MAREA 1999 - 2020 185AXQ 2.4JTD 185.A6
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXD 2.0i 20V 147KM 182.A1
FIAT MAREA WEEKEND 1996 - 1999 185BXG 2.4TD 125KM 185.A2
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2020 185B## 2.0i 20V 185.A8
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2020 185BXM 2.0i 20V 154KM 182.B7
FIAT MAREA WEEKEND 1999 - 2020 185BXQ 2.4JTD 185.A6