BENDIX 49-71-42 ROZRUSZNIKI MITSUBISHI 8Z/8W H=56 ZĘBNIK D=28 OŚKA D=12

BENDIX 49-71-42 ROZRUSZNIKI MITSUBISHI 8Z/8W H=56 ZĘBNIK D=28 OŚKA D=12

Indeks MotoHurt: 19454

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 61,50 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 8Z/8W H=56

Producent Symbol
FORD E7GZ11350A
FORD SDE332
MAZDA B63018X45
MAZDA E35618X45
MITSUBISHI MD607894
MITSUBISHI MD611372
OPEL 96063635
SUZUKI 31320.79030
SUZUKI 31320.82130
SUZUKI 31320.82139
SUZUKI 3132079030
SUZUKI 31320-79030
SUZUKI 3132082130
SUZUKI 31320-82130
SUZUKI 3132082139
Producent Symbol
? 22771
ALANKO 600754
AS SD5004
CARGO 132005
ERA ZN0450
GIBAUDI 1629
LAUBER CQ2010041
MAGNETI 940113020130
MAGNETI AMB0130
MITSUBISHI M191T22071
MITSUBISHI M191T22371
MITSUBISHI M191T22771
MITSUBISHI M191T22971
MITSUBISHI M191T23071
MITSUBISHI M191T23471
OMAR 497142
POWERMAX 1015780
STEMOT 08005
STEMOT 08-005
STEMOT 08008
STEMOT 08-008
ZEN 10104500
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD ECONOVAN 1986 - 1992 1.4 65KM UC
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1992 I 1.8 90KM REC
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1989 I 2.0 105KM N8D
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1989 I 2.0 105KM NEL
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1990 I 2.0i 100KM NRC
FORD SCORPIO HATCHBACK 1985 - 1994 I 2.0i 115KM NR#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 1.6 75KM LS#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1988 II 1.8 80KM RE#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 1.8 90KM R##
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0 105KM N8C
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0 105KM NES
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i 100KM N4B +KAT
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i 100KM NE#
FORD SIERRA HATCHBACK 1987 - 1993 II 2.0i 115KM N4#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 1.6 75KM LS#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1988 II 1.8 80KM RE#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 1.8 90KM R##
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0 105KM N8C
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0 105KM NES
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i 100KM N4B +KAT
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i 100KM NE#
FORD SIERRA KOMBI 1987 - 1993 II 2.0i 115KM N4#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 1.6 75KM LS#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1989 II 1.8 80KM RE#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1988 II 1.8 90KM R2A
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0 100KM NES
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0 105KM N8C
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0i 100KM N4B +KAT
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1989 II 2.0i 100KM NE#
FORD SIERRA SEDAN 1987 - 1993 II 2.0i 115KM N4#
FORD SIERRA SEDAN 1988 - 1993 II 1.8 90KM R##
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 60KM G4CH
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 75KM G4DH
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 84KM G4EH
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1994 - 2000 X3 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 1996 - 2000 X3 1.5i 16V 99KM G4ER
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2000 - 2005 LC 1.3i 12V 75KM G4DA
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2000 - 2005 LC 1.3i 12V 86KM G4EA
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2000 - 2005 LC 1.5i 12V 90KM G4EB
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2000 - 2005 LC 1.5i 16V 102KM G4ECG
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2002 - 2005 LC 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2005 - 2010 MC 1.4i 16V 97KM G4EE
HYUNDAI ACCENT HATCHBACK 2005 - 2010 MC 1.6i 16V 112KM G4ED
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 60KM G4CH
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 75KM G4DH
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1994 - 2000 X3 1.3i 12V 84KM G4EH
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1994 - 2000 X3 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI ACCENT SEDAN 1996 - 2000 X3 1.5i 16V 99KM G4ER
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2000 - 2005 LC 1.3i 12V 75KM G4DA
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2000 - 2005 LC 1.3i 12V 86KM G4EA
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2002 - 2005 LC 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2005 - 2010 MC 1.4i 16V 97KM G4EE
HYUNDAI ACCENT SEDAN 2005 - 2010 MC 1.6i 16V 112KM G4ED
HYUNDAI ELANTRA HATCHBACK 2003 - 2006 XD 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI ELANTRA SEDAN 2003 - 2006 XD 1.6i 16V 105KM G4EDG
HYUNDAI GETZ 2002 - 2005 TB 1.6i 16V 106KM G4EDG
HYUNDAI LANTRA KOMBI 1997 - 2000 J2 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1990 - 1995 J1 1.5i 86KM G4DJ
HYUNDAI LANTRA SEDAN 1996 - 2000 J2 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI PONY HATCHBACK 1989 - 1995 X2 1.3 58KM G4DG
HYUNDAI PONY HATCHBACK 1989 - 1995 X2 1.5 72KM G15B
HYUNDAI PONY HATCHBACK 1989 - 1995 X2 1.5i 84KM G4DJ
HYUNDAI PONY SEDAN 1985 - 1989 1.3i 68KM G13B
HYUNDAI PONY SEDAN 1985 - 1989 1.5i 72KM G15B
HYUNDAI PONY SEDAN 1990 - 1995 X2 1.5 72KM G15B
HYUNDAI PONY SEDAN 1990 - 1995 X2 1.5i 84KM G4DJ
HYUNDAI SANTA FE 2001 - 2006 SM 2.0i 16V 135KM G4BP
HYUNDAI SCUPE 1990 - 1996 1.5i 84KM G4DJ
HYUNDAI SCUPE 1991 - 1996 1.5i 12V 116KM G4EKTC
HYUNDAI SCUPE 1992 - 1996 1.5i 12V 88KM G4EK
HYUNDAI SONATA 1988 - 1993 Y2 1.8i 95KM G4CM
HYUNDAI SONATA 1988 - 1991 Y2 2.0i 101KM G4CP
HYUNDAI SONATA 1991 - 1993 Y2 2.0i 109KM G4CPS
HYUNDAI SONATA 1993 - 1998 Y3 1.8i 98KM G4CM
HYUNDAI SONATA 1994 - 1998 Y3 2.0i 105KM G4CP
KIA AVELLA 1995 - 2001 1.3i 16V 75KM B3
KIA CARENS 2002 - 2006 II/FJ 1.6i 16V 105KM K0SD6/K0CB5
KIA CARENS 2002 - 2006 II/FJ 1.8i 16V 126KM K0ABF
KIA CLARUS KOMBI 1998 - 2001 GC 1.8i 16V 116KM T8
KIA CLARUS KOMBI 1998 - 2001 GC 2.0i 16V 133KM FE16V
KIA CLARUS SEDAN 1996 - 2001 K9A 1.8i 16V 116KM T8
KIA CLARUS SEDAN 1996 - 2001 K9A 2.0i 16V 133KM FE16V
KIA JOICE 2000 - 2003 MPV 2.0i 16V 139KM G4CP
KIA JOICE 2001 - 2003 MPV 2.0i 16V 120KM G4CD
KIA PRIDE HATCHBACK 1990 - 2000 DA 1.3i 60KM B3
KIA PRIDE HATCHBACK 1990 - 2000 DA 1.3i 69KM B3A
KIA PRIDE HATCHBACK 1990 - 2000 DA 1.3i 72KM B3A#
KIA PRIDE HATCHBACK 1996 - 2000 DA 1.3i 16V 64KM B3#
KIA RETONA 2000 - 2002 CE 2.0i 16V 128KM FE16V
KIA RIO KOMBI 2000 - 2005 I/DC 1.3i 75KM KOAB7
KIA RIO KOMBI 2000 - 2005 I/DC 1.3i 82KM KZK0AB7
KIA RIO KOMBI 2000 - 2005 I/DC 1.5i 16V 98KM KOAB#
KIA RIO SEDAN 2000 - 2005 I/DC 1.3i 75KM KOAB7
KIA RIO SEDAN 2000 - 2005 I/DC 1.5i 16V 98KM KOAB#
KIA RIO SEDAN 2002 - 2005 I/DC 1.3i 82KM KZK0AB7
KIA SEPHIA HATCHBACK 1995 - 1997 I/FA 1.6i 80KM B6
KIA SEPHIA HATCHBACK 1996 - 1997 I/FA 1.5i 80KM B5
KIA SEPHIA SEDAN 1993 - 1997 I/FA 1.6i 80KM B6
KIA SEPHIA SEDAN 1996 - 1997 I/FA 1.5i 80KM B5
KIA SHUMA HATCHBACK 1997 - 2001 I/FB 1.5i 16V 88KM OK2AC
KIA SHUMA HATCHBACK 1997 - 2001 I/FB 1.8i 16V 110KM T8
KIA SHUMA HATCHBACK 2001 - 2004 II/FB 1.6i 16V 101KM GA6D
KIA SHUMA HATCHBACK 2003 - 2004 II/FB 1.8i 16V 114KM T8
KIA SHUMA SEDAN 1996 - 1998 I/FB 1.5i 80KM OK280
KIA SHUMA SEDAN 1997 - 2001 I/FB 1.5i 16V 88KM OK2AC
KIA SHUMA SEDAN 2001 - 2004 II/FB 1.6i 16V 101KM GA6D
KIA SPORTAGE 1994 - 1999 I/K00 2.0i 95KM OK01N
KIA SPORTAGE 1994 - 2003 I/K00 2.0i 16V 128KM FE16V
KIA SPORTAGE 2000 - 2003 I/K00 2.0i 16V 118KM OK00S
KIA SPORTAGE 2004 - 2010 II/JE 2.0i 16V 141KM G4GC
MAZDA 121 1990 - 1996 II/DB 1.3 16V 53KM B3#
MAZDA 121 1990 - 1996 II/DB 1.3i 16V 72KM B3##
MAZDA 323 COUPE 1994 - 1998 V/BA/C 1.3i 16V 73KM B32
MAZDA 323 COUPE 1994 - 1998 V/BA/C 1.5i 16V 88KM Z5DE
MAZDA 323 COUPE 1994 - 1998 V/BA/C 1.8i 16V 114KM BPZE
MAZDA 323 HATCHBACK 1985 - 1989 III/BF 1.3 60KM E3
MAZDA 323 HATCHBACK 1985 - 1989 III/BF 1.5 75KM E5
MAZDA 323 HATCHBACK 1985 - 1989 III/BF 1.5i 115KM E5E2
MAZDA 323 HATCHBACK 1985 - 1989 III/BF 1.5i 95KM E5E3
MAZDA 323 HATCHBACK 1985 - 1991 III/BF 1.6 16V 140KM B6T
MAZDA 323 HATCHBACK 1986 - 1988 III/BF 1.6 105KM B6#
MAZDA 323 HATCHBACK 1986 - 1989 III/BF 1.6 85KM B6
MAZDA 323 HATCHBACK 1987 - 1989 III/BF 1.4 60KM B3
MAZDA 323 HATCHBACK 1987 - 1989 III/BF 1.5 73KM B5
MAZDA 323 HATCHBACK 1989 - 1994 IV/BG/C 1.3 67KM B3E
MAZDA 323 HATCHBACK 1989 - 1994 IV/BG/C 1.3 16V 73KM B3
MAZDA 323 HATCHBACK 1989 - 1991 IV/BG/C 1.6 84KM B6E
MAZDA 323 HATCHBACK 1989 - 1993 IV/BG/C 1.8 16V 128KM BP55
MAZDA 323 HATCHBACK 1989 - 1993 IV/BG/C 1.8 16V 140KM BP22
MAZDA 323 HATCHBACK 1989 - 1991 IV/BG/F 1.6 84KM B6E
MAZDA 323 HATCHBACK 1989 - 1994 IV/BG/F 1.8 16V 103KM BP52
MAZDA 323 HATCHBACK 1989 - 1994 IV/BG/F 1.8 16V 128KM BP55
MAZDA 323 HATCHBACK 1989 - 1993 IV/BG/F 1.8 16V 140KM BP31
MAZDA 323 HATCHBACK 1990 - 1992 IV/BG/C 1.8 16V 163KM BP55#
MAZDA 323 HATCHBACK 1991 - 1994 IV/BG/C 1.6 16V 88KM B6##
MAZDA 323 HATCHBACK 1991 - 1993 IV/BG/C 1.8 16V 103KM BP52
MAZDA 323 HATCHBACK 1991 - 1994 IV/BG/F 1.6 16V 88KM B6##
MAZDA 323 HATCHBACK 1993 - 1994 IV/BG/C 1.8 16V 185KM BP55##
MAZDA 323 HATCHBACK 1994 - 1998 V/BA/F 1.5i 16V 88KM Z5DE
MAZDA 323 HATCHBACK 1994 - 1998 V/BA/F 1.8i 16V 114KM BPZE
MAZDA 323 HATCHBACK 1994 - 1998 V/BA/F 2.0i 24V 144KM KF
MAZDA 323 HATCHBACK 1996 - 1999 V/BA/P 1.3i 16V 73KM B32
MAZDA 323 HATCHBACK 1996 - 2001 V/BA/P 1.5i 16V 88KM Z5DE
MAZDA 323 HATCHBACK 1998 - 2001 VI/BJ/F 1.3i 16V 73KM B3ME
MAZDA 323 HATCHBACK 1998 - 2001 VI/BJ/F 1.5i 16V 88KM ZL05/ZL06
MAZDA 323 HATCHBACK 2001 - 2004 VI/BJ/F 1.3i 16V 72KM B33
MAZDA 323 HATCHBACK 2001 - 2004 VI/BJ/F 1.6i 16V 95KM ZM3
MAZDA 323 HATCHBACK 2001 - 2004 VI/BJ/F 1.6i 16V 98KM ZM4
MAZDA 323 KOMBI 1986 - 1990 III/BW 1.3 60KM E3
MAZDA 323 KOMBI 1986 - 1987 III/BW 1.3 68KM E35
MAZDA 323 KOMBI 1986 - 1987 III/BW 1.3 71KM E36
MAZDA 323 KOMBI 1986 - 1990 III/BW 1.5 73KM B5
MAZDA 323 KOMBI 1986 - 1989 III/BW 1.5 75KM E5
MAZDA 323 KOMBI 1986 - 1995 III/BW 1.6 86KM B6
MAZDA 323 KOMBI 1987 - 1989 III/BW 1.6 73KM B68
MAZDA 323 KOMBI 1990 - 1993 III/BW 1.6 86KM B6E#
MAZDA 323 SEDAN 1985 - 1989 III/BF 1.3 60KM E3
MAZDA 323 SEDAN 1985 - 1989 III/BF 1.5 75KM E5
MAZDA 323 SEDAN 1985 - 1989 III/BF 1.5i 115KM E5E2
MAZDA 323 SEDAN 1985 - 1989 III/BF 1.5i 95KM E5E3
MAZDA 323 SEDAN 1985 - 1991 III/BF 1.6 16V 140KM B6T
MAZDA 323 SEDAN 1986 - 1988 III/BF 1.6 105KM B6#
MAZDA 323 SEDAN 1986 - 1989 III/BF 1.6 85KM B6
MAZDA 323 SEDAN 1987 - 1989 III/BF 1.4 60KM B3
MAZDA 323 SEDAN 1987 - 1989 III/BF 1.5 73KM B5
MAZDA 323 SEDAN 1989 - 1991 IV/BG/S 1.3 67KM B3E
MAZDA 323 SEDAN 1989 - 1991 IV/BG/S 1.6 84KM B6E
MAZDA 323 SEDAN 1989 - 1994 IV/BG/S 1.6 16V 88KM B6##
MAZDA 323 SEDAN 1989 - 1994 IV/BG/S 1.8 16V 103KM BP52
MAZDA 323 SEDAN 1989 - 1994 IV/BG/S 1.8 16V 128KM BP55
MAZDA 323 SEDAN 1991 - 1994 IV/BG/S 1.3 16V 73KM B3
MAZDA 323 SEDAN 1991 - 1994 IV/BG/S 1.8 16V 163KM BP55#
MAZDA 323 SEDAN 1994 - 1998 V/BA/S 1.3i 16V 73KM B32
MAZDA 323 SEDAN 1994 - 1998 V/BA/S 1.5i 16V 88KM Z5DE
MAZDA 323 SEDAN 1994 - 1998 V/BA/S 1.8i 16V 114KM BPZE
MAZDA 323 SEDAN 1998 - 2001 VI/BJ/S 1.3i 16V 73KM B3ME
MAZDA 323 SEDAN 1998 - 2001 VI/BJ/S 1.5i 16V 88KM ZL05/ZL06
MAZDA 323 SEDAN 2001 - 2004 VI/BJ/S 1.3i 16V 72KM B33
MAZDA 323 SEDAN 2001 - 2004 VI/BJ/S 1.6i 16V 95KM ZM3
MAZDA 323 SEDAN 2001 - 2004 VI/BJ/S 1.6i 16V 98KM ZM4
MAZDA 626 COUPE 1987 - 1992 III/GD 1.6 82KM F659
MAZDA 626 COUPE 1987 - 1991 III/GD 1.8 12V 88KM F8
MAZDA 626 COUPE 1987 - 1988 III/GD 2.0 12V 107KM FEAB/FECM
MAZDA 626 COUPE 1987 - 1990 III/GD 2.0 12V 90KM FE4
MAZDA 626 COUPE 1987 - 1990 III/GD 2.0 16V 140KM FEGA
MAZDA 626 COUPE 1987 - 1989 III/GD 2.0 16V 148KM FEGB
MAZDA 626 COUPE 1988 - 1991 III/GD 2.2 12V 115KM F2
MAZDA 626 HATCHBACK 1987 - 1992 III/GD 1.6 82KM F659
MAZDA 626 HATCHBACK 1987 - 1992 III/GD 1.8 12V 88KM F8
MAZDA 626 HATCHBACK 1987 - 1992 III/GD 2.0 12V 107KM FEAB/FECM
MAZDA 626 HATCHBACK 1987 - 1990 III/GD 2.0 12V 90KM FE4
MAZDA 626 HATCHBACK 1987 - 1990 III/GD 2.0 16V 140KM FEGA
MAZDA 626 HATCHBACK 1987 - 1989 III/GD 2.0 16V 148KM FEGB
MAZDA 626 HATCHBACK 1988 - 1992 III/GD 2.2 12V 115KM F2
MAZDA 626 KOMBI 1987 - 1990 III/GV 2.0 12V 110KM FEF
MAZDA 626 KOMBI 1988 - 1992 III/GV 1.8 12V 88KM F8
MAZDA 626 KOMBI 1988 - 1997 III/GV 2.0 12V 90KM FE4
MAZDA 626 KOMBI 1988 - 1992 III/GV 2.0 16V 140KM FEGA
MAZDA 626 KOMBI 1989 - 1996 III/GV 2.2 12V 115KM F2
MAZDA 626 KOMBI 1994 - 1997 III/GV 2.0 16V 150KM FEK
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1992 III/GD 1.6 82KM F659
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1992 III/GD 1.8 12V 88KM F8
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1992 III/GD 2.0 12V 107KM FEAB/FECM
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1990 III/GD 2.0 12V 90KM FE4
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1992 III/GD 2.0 16V 140KM FEGA
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1992 III/GD 2.0 16V 148KM FEGB
MAZDA 626 SEDAN 1987 - 1992 III/GD 2.2 12V 115KM F2
MAZDA DEMIO 1998 - 2002 DW 1.3i 16V 63KM B3ME
MAZDA DEMIO 1998 - 2000 DW 1.3i 16V 72KM B3ME#
MAZDA DEMIO 2000 - 2002 DW 1.5i 16V 75KM B5E
MAZDA E-SERIA BUS 1991 - 1994 SR1/SR2 2.0 82KM FE60
MAZDA E-SERIA BUS 1994 - 2003 SR1/SR2 2.0 95KM FEY9
MAZDA MX-3 1991 - 1997 EC 1.6i 88KM B69
MAZDA MX-3 1994 - 1997 EC 1.6i 16V 107KM B6
MAZDA XEDOS 1992 - 1994 6/CA 1.6i 16V 113KM B69
MAZDA XEDOS 1994 - 1999 6/CA 1.6i 16V 107KM B6EW
MITSUBISHI CELESTE COUPE 1975 - 1981 A7 2.0i 90KM 4G52
MITSUBISHI CELESTE COUPE 1977 - 1981 A7 2.0i 97KM 4G52 #1
MITSUBISHI CELESTE COUPE 1979 - 1981 A7 2.0i 105KM 4G52 #2
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1978 - 1984 I 1.2i 55KM 4G11
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1979 - 1984 I 1.4i 70KM 4G12
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1981 - 1982 I 1.4i 70KM 4G12 #1
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1984 - 1986 II 1.2i 55KM 4G16 #1
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1984 - 1988 II 1.5i 75KM 4G15
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1984 - 1988 II 1.6i 125KM 4G32TC
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1985 - 1988 II 1.5i 70KM G15B
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1986 - 1988 II 1.2i 60KM 4G16
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1986 - 1988 II 1.6i 105KM G32BT
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1988 - 1992 III 1.3i 70KM 4G13
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1988 - 1992 III 1.3i 12V 75KM 4G13 #1
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1988 - 1992 III 1.5i 84KM 4G15 #1
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1988 - 1990 III 1.6i 16V 124KM 4G61
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1990 - 1992 III 1.5i 12V 90KM 4G15
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1990 - 1992 III 1.8i 16V 136KM 4G67
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1992 - 1996 IV 1.3i 12V 75KM 4G13
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1992 - 1996 IV 1.8i 16V 140KM 4G93
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 1996 - 2000 V 1.6i 16V 90KM 4G92 #1
MITSUBISHI COLT HATCHBACK 2000 - 2003 V 1.6i 16V 103KM 4G92
MITSUBISHI COLT LANCER KOMBI 1978 - 1979 A7 1.4i 68KM 4G33
MITSUBISHI COLT LANCER SEDAN 1978 - 1979 A7 1.2i 55KM 4G36
MITSUBISHI COLT LANCER SEDAN 1978 - 1979 A7 1.4i 68KM 4G33
MITSUBISHI CORDIA COUPE 1982 - 1985 A21_A/AB 1.6i 114KM 4G32T
MITSUBISHI CORDIA COUPE 1982 - 1986 A21_A/AB 1.6i 75KM 4G32
MITSUBISHI CORDIA COUPE 1983 - 1985 A21_A/AB 1.6i 116KM 4G32T #1
MITSUBISHI CORDIA COUPE 1984 - 1986 A21_A/AB 1.8i 136KM 4G62T
MITSUBISHI CORDIA COUPE 1984 - 1989 AC 1.8i 136KM G62B
MITSUBISHI GALANT HATCHBACK 1988 - 1992 IV 1.8i 90KM 4G37
MITSUBISHI GALANT HATCHBACK 1988 - 1992 IV 2.0i 16V 146KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI GALANT HATCHBACK 1989 - 1992 IV 2.0i 109KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI GALANT HATCHBACK 1992 - 1996 V 2.0i 137KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI GALANT KOMBI 1979 - 1980 I 1.6i 75KM 4G32
MITSUBISHI GALANT KOMBI 1979 - 1980 I 2.0i 98KM 4G52
MITSUBISHI GALANT KOMBI 1980 - 1984 II 1.6i 75KM 4G32
MITSUBISHI GALANT KOMBI 1980 - 1983 II 2.0i 102KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1977 - 1980 I 1.6i 75KM 4G32
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1977 - 1980 I 2.0i 86KM 4G52 #1
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1979 - 1980 I 2.0i 98KM 4G52
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1980 - 1984 II 1.6i 75KM 4G32
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1980 - 1984 II 2.0i 102KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1982 - 1984 II 2.0i 170KM 4G63T ECI
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1984 - 1990 III 1.6i 75KM 4G32
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1984 - 1990 III 2.0i 102KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1984 - 1990 III 2.0i 150KM 4G63T SOHC
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1986 - 1990 III 2.0i 90KM G63B
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1987 - 1990 IV 1.8i 86KM 4G37 #1
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1987 - 1992 IV 1.8i 90KM 4G37
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1987 - 1992 IV 2.0i 109KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1988 - 1992 IV 2.0i 16V 145KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1991 - 1992 IV 2.0i 16V 150KM 4G63 DOHC #1
MITSUBISHI GALANT SEDAN 1992 - 1996 V 2.0i 137KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI L200 1996 - 2007 III 2.0i 122KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI L300 1986 - 2003 II 2.0i 87KM G63B
MITSUBISHI L300 1986 - 1997 II 2.0i 88KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI L300 1986 - 2003 II 2.0i 90KM 4G63 SOHC #1
MITSUBISHI L300 1986 - 1990 II 2.4i 109KM G64B
MITSUBISHI L300 1986 - 1997 II 2.4i 112KM 4G64 #2
MITSUBISHI L300 1990 - 1997 II 2.4i 12V 112KM 4G64 #1
MITSUBISHI L300 1994 - 2000 II 2.0i 16V 116KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI L300 1996 - 1997 II 2.0i 16V 113KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI L400 1995 - 2002 P# 2.0i 16V 113KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI L400 1995 - 2000 P# 2.0i 16V 115KM 4G63 DOHC #1
MITSUBISHI LANCER HATCHBACK 1988 - 1992 IV 1.5i 85KM 4G15
MITSUBISHI LANCER HATCHBACK 1989 - 1992 IV 1.5i 12V 90KM 4G15
MITSUBISHI LANCER HATCHBACK 1989 - 1992 IV 1.8i 97KM 4G37
MITSUBISHI LANCER HATCHBACK 1989 - 1992 IV 1.8i 16V 136KM 4G67
MITSUBISHI LANCER HATCHBACK 1992 - 1994 IV 1.3i 12V 75KM 4G13
MITSUBISHI LANCER KOMBI 1985 - 1989 III 1.5i 70KM G15B
MITSUBISHI LANCER KOMBI 1985 - 1987 III 1.5i 75KM 4G15 #2
MITSUBISHI LANCER KOMBI 1985 - 1986 III 1.8D 58KM 4D65
MITSUBISHI LANCER KOMBI 1986 - 1992 III 1.8D 60KM 4D65
MITSUBISHI LANCER KOMBI 1987 - 1989 III 1.8i 83KM G37B
MITSUBISHI LANCER KOMBI 1988 - 1990 III 1.5i 83KM 4G15 #1
MITSUBISHI LANCER KOMBI 1989 - 1990 III 1.8i 86KM 4G37 #1
MITSUBISHI LANCER KOMBI 1990 - 1991 III 1.5i 12V 90KM 4G15 #3
MITSUBISHI LANCER KOMBI 1990 - 1992 III 1.8i 94KM 4G37
MITSUBISHI LANCER KOMBI 1992 - 2003 V 1.6i 16V 113KM 4G92
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1979 - 1983 I 1.4i 68KM 4G12
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1979 - 1983 I 1.6i 82KM 4G32
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1981 - 1983 I 1.6i 84KM 4G32 #1
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1983 - 1984 II 1.4i 70KM 4G12
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1983 - 1988 III 1.5i 75KM 4G15 #1
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1984 - 1986 III 1.2i 55KM 4G16 #1
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1984 - 1986 III 1.8D 58KM 4D65
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1985 - 1988 III 1.5i 70KM G15B
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1986 - 1988 III 1.2i 60KM 4G16
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1986 - 1988 III 1.8D 60KM 4D65
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1988 - 1992 IV 1.3i 60KM 4G13
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1988 - 1992 IV 1.3i 70KM G13B
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1988 - 1992 IV 1.5i 12V 84KM 4G15 #1
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1988 - 1992 IV 1.5i 12V 86KM 4G15 #3
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1989 - 1992 IV 1.5i 12V 90KM 4G15 #2
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1990 - 1992 IV 1.3i 12V 75KM 4B13 #1
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1990 - 1992 IV 1.5i 12V 88KM 4G15
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1992 - 1996 V 1.3i 12V 75KM 4G13
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1992 - 1996 V 1.6i 16V 113KM 4G92 #1
MITSUBISHI LANCER SEDAN 1994 - 1996 V 1.6i 16V 90KM 4G92
MITSUBISHI PAJERO 1983 - 1990 I CABRIO 2.6i 103KM 4G54
MITSUBISHI PAJERO 1991 - 1999 II 2.4i 12V 112KM 4G64
MITSUBISHI PAJERO 1991 - 2000 II CABRIO 2.4i 12V 112KM 4G64
MITSUBISHI SANTAMO 1999 - 2004 MPV 2.0i 16V 139KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI SPACE GEAR 1995 - 2002 P# 2.0i 16V 113KM 4G63 DOHC
MITSUBISHI SPACE GEAR 1995 - 2000 P# 2.0i 16V 115KM 4G63 DOHC #1
MITSUBISHI SPACE WAGON 1984 - 1988 I 1.8i 90KM 4G37
MITSUBISHI SPACE WAGON 1985 - 1991 I 2.0i 102KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI SPACE WAGON 1986 - 1988 I 2.0i 84KM 4G63B
MITSUBISHI SPACE WAGON 1988 - 1991 I 2.0i 101KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI SPACE WAGON 1992 - 1998 II 2.0i 16V 133KM 4G63 SOHC
MITSUBISHI STARION 1982 - 1985 A18A 2.0i 170KM 4G63T ECI
MITSUBISHI STARION 1985 - 1987 A18A 2.0i 180KM 4G63T TC
MITSUBISHI TREDIA 1982 - 1985 A12 1.6i 114KM 4G32T
MITSUBISHI TREDIA 1982 - 1984 A12 1.6i 116KM 4G32T #1
MITSUBISHI TREDIA 1982 - 1987 A12 1.6i 75KM 4G32
MITSUBISHI TREDIA 1984 - 1986 A12 1.8i 136KM G62B
MITSUBISHI TREDIA 1984 - 1986 A12 1.8i 90KM 4G37
MITSUBISHI TREDIA 1986 - 1988 A12 2.0i 101KM 4G63 SOHC
NISSAN BLUEBIRD HATCHBACK 1986 - 1990 T12/T72 1.6 83KM CA16S
NISSAN BLUEBIRD HATCHBACK 1986 - 1991 T12/T72 1.6 90KM CA16S
NISSAN BLUEBIRD KOMBI 1984 - 1990 WU11 2.0i 105KM CA20E
NISSAN BLUEBIRD KOMBI 1986 - 1990 WU11 2.0 102KM CA20S
NISSAN BLUEBIRD SEDAN 1983 - 1988 U11 1.8 90KM CA18S
NISSAN BLUEBIRD SEDAN 1984 - 1990 U11 1.8i 135KM CA18T
NISSAN BLUEBIRD SEDAN 1984 - 1988 U11 2.0i 105KM CA20E
NISSAN BLUEBIRD SEDAN 1986 - 1990 T12/T72 1.6 83KM CA16S
NISSAN LAUREL 1977 - 1983 HLC230 2.0 97KM L20A
NISSAN LAUREL 1977 - 1983 HLC230 2.4 113KM L24
NISSAN LAUREL 1981 - 1984 JC31 2.0 97KM L20A
NISSAN LAUREL 1981 - 1984 JC31 2.4 113KM L24
NISSAN LAUREL 1983 - 1985 JC31 2.4 120KM L24
NISSAN LAUREL 1985 - 1987 JC32 2.4 128KM L24S
NISSAN LAUREL 1985 - 1987 JC32 2.4i 128KM L24E
NISSAN MICRA 2003 - 2010 K12 1.0i 16V 65KM CG10DE
NISSAN MICRA 2003 - 2010 K12 1.2i 16V 65KM CR12DE
NISSAN MICRA 2003 - 2010 K12 1.2i 16V 80KM CR12DE#
NISSAN MICRA 2003 - 2010 K12 1.4i 16V 88KM CR14DE
NISSAN MICRA CABRIO 2005 - 2020 K12 1.4i 16V 88KM CR14DE
NISSAN NOTE 2006 - 2020 E11 1.4i 16V 88KM CR14DE
NISSAN PRAIRIE 1983 - 1985 M10/NM10 1.8 88KM CA18S
NISSAN PRAIRIE 1985 - 1987 M10/NM10 1.8 90KM CA18S
NISSAN PRAIRIE 1986 - 1988 M10/NM10 2.0 92KM CA20S
NISSAN PRAIRIE 1988 - 1992 PRO M11 2.0i 98KM CA20E
NISSAN STANZA HATCHBACK 1981 - 1985 T11 1.6 82KM CA16S
NISSAN STANZA HATCHBACK 1981 - 1985 T11 1.8 88KM CA18#
NISSAN STANZA HATCHBACK 1981 - 1985 T11 1.8 90KM CA18S
NISSAN STANZA SEDAN 1981 - 1985 T11 1.6 82KM CA16S
NISSAN STANZA SEDAN 1983 - 1985 T11 1.8 90KM CA18S
NISSAN URVAN 1981 - 1982 E23 2.0 75KM H20
NISSAN URVAN 1982 - 1988 E23 2.0 87KM Z20
SUZUKI SAMURAI 1988 - 2004 SJ 1.0i 45KM F10A
SUZUKI SAMURAI 1988 - 2004 SJ 1.3i 60KM G13A
SUZUKI SAMURAI 1988 - 2004 SJ 1.3i 64KM G13A#
SUZUKI SAMURAI 1988 - 2004 SJ 1.3i 70KM G13BA
SUZUKI SAMURAI 2000 - 2004 SJ 1.3i 80KM G13BA#
SUZUKI SJ410 1981 - 1988 SJ410 1.0 45KM F10A
SUZUKI SJ413 1984 - 1988 SJ413 1.3 64KM G13A
SUZUKI SJ413 1986 - 1990 SJ413 1.3 60KM G13A#