CYLINDEREK HAM.TYŁ LE./PR.C07110 SYST.BENDIX D20,64 ŻELIWO 2ŚRUB.R=35 +ABS

CYLINDEREK HAM.TYŁ LE./PR.C07110 SYST.BENDIX D20,64 ŻELIWO 2ŚRUB.R=35 +ABS

Indeks MotoHurt: 18799

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 4,00 szt.

Cena brutto: 33,21 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: D20,64 R=35

Producent Symbol
FIAT 71734997
FIAT 71737952
FIAT 71737953
FIAT 71737954
FIAT 7734997
FIAT 77362610
FIAT 9948195
FORD 1554724
FORD 9S512261AA
Producent Symbol
ABE C5F009ABE
ABS 2846
ABS 62887
ABS 62888
ALANKO 307602
ATE 020219
ATE 24322011083
BARUM BAW2009
BENDIX 211961B
BORG BBW1617
BOSCH 0204011474
BOSCH 0204116157
BOSCH 0204116604
BOSCH F026002474
BREMBO A12571
CAR 3007
CAR 3034
CIFAM 101602
DELPHI LW21961
DJPARTS AW1311
FAG R20071A1
FAST FT34027
FAST FT34048
FEBI 12011
FERODO FHW210
FERODO FHW4158
FRITECH CF067
FTE R20071A1
GIRLING 5005261
GIRLING 5005315
GIRLING 5005335
HELLA 8AW355532601
HP WC30108
JP GROUP 1561302500
JP GROUP 1561302509
KAWE W4096
KRAFT 6033080
LOCKHEED LW21961
LPR 4096
LPR 4473
LUCAS BWF261
LUCAS BWF315
MAGNETI 360219230165
MAGNETI 360219230457
MAGNETI BSW0165
MALO 90212
MAPCO 2036
MAXGEAR 190187
METELLI 040602
NK 802337
NK 802353
OPENPARTS FWC300600
OPENPARTS FWC302600
OPTIMAL RZ3484
PEX 120564
PROTECHNIC PRH2006
PROTECHNIC PRH2031
QH BWC3540
QH BWC3824
ROADHOUSE 152000
SAMKO C07110
SAMKO C31024
SBS 1340802353
STELLOX 0583479SX
STOP 211961S
SWAG 70912011
TEXTAR 34026600
TRISCAN 813015034
TRUSTING CF067
TRW BWF261
TRW BWF315
TRW BWF335
VALEO 402255
VILLAR 6236453
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT 500 2007 - 2020 I/312 1.2i 69KM 169A4.000
FIAT 500 2007 - 2020 I/312 1.3JTD 16V 75KM 169A1.000
FIAT 500 2009 - 2020 I/312 1.3JTDM 16V 95KM 199.B1.000
FIAT 500C CABRIO 2009 - 2020 1.2i 69KM 169.A4.000
FIAT 500C CABRIO 2009 - 2020 1.3JTD 16V 75KM 169.A1.000
FIAT 500C CABRIO 2009 - 2020 1.3JTD 16V 95KM 199.B1.000
FIAT PANDA 2003 - 2012 II/169 1.1i 55KM 187.A1
FIAT PANDA 2003 - 2012 II/169 1.2i 60KM 188.A4
FIAT PANDA 2003 - 2012 II/169 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.1i 55KM 176.A6
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.2i 60KM 176.B1
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.4i 176.A4
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.6i 90KM 176.A9
FIAT PUNTO 1993 - 1996 I/176 1.7TD 71KM 176.A5 +KAT
FIAT PUNTO 1994 - 1996 I/176 1.7D 57KM 176.B3
FIAT PUNTO 1995 - 1999 I/176 1.1i 55KM 176.B2 +KAT
FIAT PUNTO 1996 - 1999 I/176 1.7TD 63KM 176.B7
FIAT PUNTO 1997 - 1999 I/176 1.2i 60KM 176.B4 A
FIAT PUNTO 1997 - 1999 I/176 1.2i 75KM 176.A8
FORD KA 2009 - 2020 II 1.2i 69KM FP4
FORD KA 2009 - 2020 II 1.3TDCi 16V 75KM 13DD0X
LANCIA Y 1995 - 2003 840 1.1i 54KM 176.B2
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.2i 60KM 188.A4
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.4i 12V 75KM 840.A4
LANCIA Y 1996 - 2003 840 1.4i 12V 80KM 840.A2
LANCIA Y 1997 - 2003 840 1.2i 16V 86KM 176.B9
LANCIA Y 2000 - 2003 840 1.2i 16V 80KM 188.A5