CEWKA ZAPŁON.0 221 503 015 LISTWA WTYCZKA Z CZOŁA 6STYK.

CEWKA ZAPŁON.0 221 503 015 LISTWA WTYCZKA Z CZOŁA 6STYK.

Indeks MotoHurt: 17165

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt.

Cena brutto: 580,68 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
OPEL 1208012
OPEL 90543253
OPEL 90560110
Producent Symbol
AIC 51866
AUTOMEGA 1500884
AUTOMEGA 150088420
AUTOMEGA 150088421
AUTOMEGA 1500926
AUTOMEGA 3012080012
AUTOMEGA 3112080012
BBT IC07107
BERU 0040102147
BERU ZSE147
BLUE PRINT ADZ91401
BLUE PRINT ADZ91472
BOSCH 0221503015
BOUGICORD 155022
BREMI 20184
BSG BSG65835002
DELPHI GN10204
DELPHI GN1020412B1
ERA 880080
EUROCABLE DC1116
FAE 80257
FEBI 33666
FISPA 8530142
HB 19050009
HB 19050028
HELLA 5DA358000201
HITACHI 133816
HOFFER 8010327
ITN 04IC0037
JANMOR ODM254
JP GROUP 1291600400
KAGER 600087
KW 470400
LUCAS DMB814
MAGNETI 060717065012
MAGNETI 060810178010
MAGNETI BAE680AJ
MAGNETI BAEQ065
MAPCO 80619
MAXGEAR 130023
MEAT DORIA 10327
METZGER 0880008
MEYLE 6148850011
MEYLE MIC0159
MGM ICZ96300
MOBILETRON CE70
MOTAQUIP LVCL693
NGK 48043
NGK U6010
PLENZLER DP18064
QH XIC8197
RECO IC28155
SIDAT 8530142
SKV GERMANY 03SKV023
STANDARD 12721
STANDARD BSG65835002
STANDARD CP017
STANDARD CU1000
STANDARD DMB814
STANDARD IIS009
TESLA CL214
TRISCAN 8860240009
TRISCAN 886024009
VALEO 245302
VEMO V40700045
WAI CUF022
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
OPEL AGILA 2000 - 2007 H00 1.2i 16V 75KM Z12XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1998 - 2000 G 1.2i 16V 65KM X12XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 2000 - 2004 G 1.2i 16V 75KM Z12XE
OPEL ASTRA KOMBI 1998 - 2000 G 1.2i 16V 65KM X12XE
OPEL ASTRA KOMBI 2000 - 2004 G 1.2i 16V 75KM Z12XE
OPEL ASTRA SEDAN 1998 - 2000 G 1.2i 16V 65KM X12XE
OPEL ASTRA SEDAN 2000 - 2004 G 1.2i 16V 75KM Z12XE
OPEL CORSA HATCHBACK 1998 - 2000 B 1.2i 16V 65KM X12XE
OPEL CORSA HATCHBACK 2000 - 2006 C 1.2i 16V 75KM Z12XE