AMORTYZATOR PRZÓD 35822 TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD 35822 TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 16779

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 138,81 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 0004434924
FIAT 03 929 374
FIAT 03 930 380
FIAT 03929374
FIAT 03930380
FIAT 04400897
FIAT 04408865
FIAT 04408867
FIAT 04434257
FIAT 04434779
FIAT 04434924
FIAT 05963821
FIAT 05963822
FIAT 4400897
FIAT 4408865
FIAT 4408897
FIAT 4434257
FIAT 4434779
FIAT 4434924
SEAT 3899589
SEAT 3929374
SEAT 3930380
SEAT 3945599
SEAT 39455990
SEAT 4408865
SEAT 4434257
SEAT 4434779
SEAT 4434924
SEAT NE15622000
Producent Symbol
BOGE 279350
BOGE 27-935-0
GABRIEL 35822
KAYABA 333009
MONROE 11011
MONROE 16011
NK 62233327
OPTIMAL A3327H
OPTIMAL A-3327H
QH 178022
QH LIP129010
SACHS 100926
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT RITMO 1982 - 1987 138A7 1.5 85KM 138.B3
FIAT RITMO 1985 - 1988 138A# 1.3 70KM 149.A7
FIAT RITMO 1985 - 1988 138A# 1.7D 60KM 149.B3
FIAT RITMO 1985 - 1986 138A4 1.1 60KM 138.C1
FIAT RITMO 1986 - 1987 137A 1.6 100KM 149.A4
FIAT RITMO 1986 - 1988 138A2 1.5i 75KM 138.C2 +KAT
FIAT RITMO 1986 - 1988 138A2 1.6i 90KM 149.C2 +KAT
FIAT RITMO 1987 - 1988 136A2 1.5i 75KM 149.C1
SEAT RONDA 1982 - 1988 022A 1.4 73KM 124B.7000
SEAT RONDA 1982 - 1986 022A 1.7D 56KM 022A.5000
SEAT RONDA 1983 - 1985 022A 1.2 64KM 124B.6000
SEAT RONDA 1983 - 1985 022A 1.6 92KM 022A.000
SEAT RONDA 1983 - 1985 022A 1.6 92KM 138AR.6000
SEAT RONDA 1984 - 1986 022A 1.2 60KM 021A.1000
SEAT RONDA 1984 - 1986 022A 1.5 85KM 021A.2000