AMORTYZATOR PRZÓD 1765G GAZ KOLUMNA KPL/2SZT.TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD 1765G GAZ KOLUMNA KPL/2SZT.TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 16076

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 KPL/2SZT

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 4,00 KPL/2SZT

Cena brutto: 590,40 zł/KPL/2SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 36738452
FIAT 46519345
FIAT 46519346
FIAT 46519349
FIAT 46519350
FIAT 46536865
FIAT 46536866
FIAT 46536867
FIAT 46536868
FIAT 46536869
FIAT 46536870
FIAT 46536872
FIAT 46536874
FIAT 46738452
FIAT 46738455
FIAT 46738458
FIAT 82491293
Producent Symbol
BILSTEIN VNEB931
BOGE 32E90A
DACO 452347
DACO 452348
DAMPO 26.216
DAMPO 26216
DELPHI D2258086
DELPHI DG8099
DELPHI DG8099/1
GABRIEL G35214
KAMOKA 20333216
KAYABA 333942
MAGNETI 1765G
MAGNETI 351765070000
MAYSAN MANDO PS9710203
MONROE 16776
MONROE MG887
MONROE S4918
OPTIMAL A18558H
OPTIMAL A67583G
QH 178669
QH 178694
SACHS 230335
STATIM A096
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT ALBEA 2002 - 2020 178 1.2i 16V 80KM 188.A5
FIAT ALBEA 2002 - 2020 178 1.6i 16V 103KM 182.B6
FIAT PALIO 1995 - 1998 178#YA 1.2i 188.A4
FIAT PALIO 1995 - 1998 178BXU 1.2i 178.B5
FIAT PALIO 1996 - 2001 178BX 1.7TD 176.A3
FIAT PALIO 1996 - 2001 178BX# 1.4i 69KM 178.B2
FIAT PALIO 1996 - 2001 178BX# 1.6i 16V 178.B3
FIAT PALIO 1997 - 2000 178### 1.0i 146.A0
FIAT PALIO 1999 - 2001 178#XZ 1.2i 178.E2
FIAT PALIO WEEKEND 1995 - 2001 178DXC 1.4i 178.B2
FIAT PALIO WEEKEND 1995 - 2001 178DXD 1.6i 16V 178.B3
FIAT PALIO WEEKEND 1995 - 2001 178DXD 1.6i 16V 100KM 178.B3
FIAT PALIO WEEKEND 1995 - 2001 178DXH 1.7TD 176.A3
FIAT PALIO WEEKEND 1995 - 2001 178DXH 1.7TD 70KM 176.A3
FIAT PALIO WEEKEND 1995 - 1998 178DYA 1.2i 188.A4
FIAT PALIO WEEKEND 1999 - 2001 178DXZ 1.2i 178.E2
FIAT PALIO WEEKEND 2001 - 2020 178#YA 1.2i 188.A4
FIAT PALIO WEEKEND 2001 - 2020 178#YF 1.9JTD 188.A2
FIAT PALIO WEEKEND 2001 - 2020 178DYC 1.6i 16V 182.B5
FIAT SIENA 1997 - 2001 178CXC 1.4i 178.B2
FIAT SIENA 1997 - 2001 178CXD 1.6i 16V 178.B3
FIAT SIENA 1997 - 2001 178CXG 1.2i 178.B5