AKUMULATOR 44AH/440A/12V PR.+ VARTA BLUE 175*175 H=190

Indeks MotoHurt: 15998

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 szt

Cena brutto: 327,18 zł/szt

Dodaj do koszyka

Wymiary: 175*175 H=190

Producent Symbol
FIAT 517630940
FIAT 51778212
FIAT 51784851
FIAT 51867609
FIAT 71751130
FIAT 71751131
PSA 5600QS
PSA 5600QT
PSA 5600TL
RENAULT 8200377234
TOYOTA 288000Q20
TOYOTA 28800-0Q20
VAG 1S0915105
Producent Symbol
BOSCH 0092S40001
BOSCH 544401042
BOSCH S4
CENTRA CB440
EXIDE EB440
VARTA 5444010423132
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN C1 2005 - 2014 PM/PN 1.0i 12V 68KM 1KR-FE
CITROEN C2 2003 - 2020 JM 1.4i 73KM TU3JP
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.0i 45KM TU9M
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.1i 54KM TU1M
CITROEN SAXO 1996 - 2004 1.1i 60KM TU1JP
CITROEN SAXO 1998 - 2004 1.0i 50KM TU9M
FIAT 500 2007 - 2020 I/312 1.2i 69KM 169A4.000
FIAT 500 2007 - 2020 I/312 1.2i 69KM 169A4.000
FIAT 500C CABRIO 2009 - 2020 1.2i 69KM 169.A4.000
FIAT 500C CABRIO 2009 - 2020 1.2i 69KM 169.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2011 199 1.2i 60KM 188.A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.2i 65KM 199A4.000
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2020 199 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT GRANDE PUNTO 2010 - 2020 199 1.2i 69KM 169.A4.000
FIAT PANDA 2003 - 2012 II/169 1.1i 55KM 187.A1
FIAT PANDA 2003 - 2012 II/169 1.2i 60KM 188.A4
FIAT PANDA 2007 - 2012 II/169 1.2i 60KM 188.A4.000
FIAT PANDA 2009 - 2012 II/169 1.2i 60KM 188.A4.000
FIAT PANDA 2009 - 2012 II/169 1.2i 69KM 169.A4.000
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.1i 55KM 176.A6
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.2i 60KM 176.B1
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.4i 133KM 176.A4
FIAT PUNTO 1993 - 1997 I/176 1.6i 90KM 176.A9
FIAT PUNTO 1995 - 1999 I/176 1.1i 55KM 176.B2 +KAT
FIAT PUNTO 1997 - 1999 I/176 1.2i 60KM 176.B4 A
FIAT PUNTO 1997 - 1999 I/176 1.2i 75KM 176.A8
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.2i 60KM 188.A4
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.2i 16V 80KM 188.A5
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.8i 16V 130KM 188.A1
FIAT PUNTO 1999 - 2011 II/188 1.8i 16V 130KM 188.A6
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.2i 65KM 199.A4.000
FIAT PUNTO 2009 - 2012 III/EVO 1.4i 77KM 350.A1.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.4i 78KM 350.A1.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.4i 16V 105KM 955.A6.000
FIAT PUNTO 2012 - 2020 III/199 1.4i 16V 135KM 955.A2.000
SEAT AROSA 1997 - 2004 6H1 1.0i 50KM AER/ALD/ALL/ANV/AUC
SEAT AROSA 1998 - 2000 6H1 1.0i 50KM AHT
SEAT MII 2011 - 2020 KF1 1.0i 12V 60KM CHYA
SEAT MII 2011 - 2020 KF1 1.0i 12V 75KM CHYB
SEAT MII 2012 - 2020 KF1 1.0i 12V 68KM CPGA
SKODA CITIGO 2011 - 2020 #1 1.0i 12V 60KM CHYA
SKODA CITIGO 2011 - 2020 #1 1.0i 12V 75KM CHYB
SKODA CITIGO 2012 - 2020 #1 1.0i 12V 68KM CPGA
TOYOTA AYGO 2005 - 2014 B10 1.0i 16V 68KM 1KR-FE
VW UP 2011 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V 60KM CHYA
VW UP 2011 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V 75KM CHYB
VW UP 2012 - 2020 BL1/BL2 1.0i 12V 68KM CPGA
VW UP 2013 - 2020 BL1/BL2 ELEKTRA 82KM EABA