AMORTYZATOR PRZÓD 35866 TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD 35866 TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 15696

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 172,20 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 0004434930
FIAT 0060728474
FIAT 116463000202
FIAT 3919791
FIAT 4323772
FIAT 4349546
FIAT 4351351
FIAT 4351352
FIAT 4408219
FIAT 4425913
FIAT 4425916
FIAT 4434930
FIAT 4434931
FIAT 9927910
FIAT 9928280
SEAT 4425916
SEAT SA15620200
Producent Symbol
ALCA 810020
ALKO 3250
BOGE 275203
GABRIEL 35866
OPTIMAL A3195H
OPTIMAL A3250H
QH LIP129003
QH LIP129013
SACHS 100929
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT 131 1974 - 1979 131A 1.3 131.A.0
FIAT 131 1977 - 1981 131A 1.6 131.A.1
FIAT 131 1978 - 1982 131A 2.0 131.C
FIAT 131 1979 - 1982 131A 1.6 131.BD