CEWKA ZAPŁON.1.970.192 SYST.BOSCH 1BIEG. 2*WTYCZKI PO 2PINY + 2STYKI M4

CEWKA ZAPŁON.1.970.192 SYST.BOSCH 1BIEG. 2*WTYCZKI PO 2PINY + 2STYKI M4

Indeks MotoHurt: 15274

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 4,00 szt.

Cena brutto: 233,70 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
OPEL 1208053
OPEL 4226031
OPEL 5171111
OPEL 90350021
OPEL 90350987
OPEL 90369434
SAAB 4226031
SAAB 5171111
Producent Symbol
BERU 0040100127
BERU 0040100127
BERU ZS127
BERU ZS570
BOSCH 0221122408
BOSCH 0221122409
BOSCH 1221122409
BOSCH 1227020035
BOSCH F000ZS0001
BOUGICORD 155368
BREMI 11911
EPS 1970192
FACET 96092
JANMOR JM5274
KW 470192
QH XIC8112
VEMO V40700054
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
OPEL ASTRA CABRIO 1993 - 1994 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1991 - 1998 F 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL ASTRA HATCHBACK 1995 - 1998 F 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA KOMBI 1991 - 1994 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA KOMBI 1993 - 1998 F 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL ASTRA KOMBI 1995 - 1998 F 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 1.8i 90KM C18NZ
OPEL ASTRA SEDAN 1992 - 1998 F 2.0i 115KM C20NE
OPEL ASTRA SEDAN 1995 - 1998 F 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL CALIBRA 1990 - 1997 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL KADETT CABRIO 1986 - 1993 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT CABRIO 1986 - 1993 E 2.0i 115KM C20NE
OPEL KADETT HATCHBACK 1984 - 1990 E 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT HATCHBACK 1985 - 1986 E 1.8i 100KM C18NE
OPEL KADETT HATCHBACK 1985 - 1991 E 1.8i 90KM S18NV
OPEL KADETT HATCHBACK 1986 - 1991 E 2.0i 129KM 20SEH
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 1.8 84KM E18NV
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT HATCHBACK 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1988 - 1991 E 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL KADETT HATCHBACK 1988 - 1991 E 2.0i 16V 150KM C20XE +KAT
OPEL KADETT HATCHBACK 1988 - 1991 E 2.0i 16V 156KM 20XE
OPEL KADETT HATCHBACK 1990 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL KADETT KOMBI 1984 - 1986 E 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT KOMBI 1985 - 1986 E 1.8i 100KM C18NE
OPEL KADETT KOMBI 1985 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 1.8 84KM E18NV
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT KOMBI 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1984 - 1990 E 1.8i 115KM 18E
OPEL KADETT SEDAN 1985 - 1986 E 1.8i 100KM C18NE
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 1.8 84KM E18NV
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 2.0i 115KM 20NE
OPEL KADETT SEDAN 1987 - 1991 E 2.0i 115KM C20NE +KAT
OPEL KADETT SEDAN 1990 - 1991 E 1.8i 90KM C18N#
OPEL OMEGA 1986 - 1987 A 1.8 82KM 18NV
OPEL OMEGA 1986 - 1994 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL OMEGA 1986 - 1994 A 2.0i 122KM 20SE
OPEL OMEGA 1987 - 1994 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL OMEGA 1987 - 1987 A 3.0i 156KM C30LE
OPEL OMEGA 1988 - 1994 A 2.4i 125KM C24NE
OPEL OMEGA 1988 - 1994 A 3.0i 177KM C30NE
OPEL OMEGA 1989 - 1994 A 3.0i 24V 204KM C30SE
OPEL OMEGA 1990 - 1994 A 2.6i 150KM C26NE
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1987 A 1.8 82KM 18NV
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 2.0i 122KM 20SE
OPEL OMEGA KOMBI 1987 - 1994 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL OMEGA KOMBI 1987 - 1994 A 3.0i 156KM C30LE
OPEL OMEGA KOMBI 1987 - 1994 A 3.0i 177KM C30NE
OPEL OMEGA KOMBI 1988 - 1994 A 2.4i 125KM C24NE
OPEL OMEGA KOMBI 1990 - 1994 A 2.6i 150KM C26NE
OPEL SENATOR 1987 - 1993 B 3.0i 156KM C30LE
OPEL SENATOR 1988 - 1993 B 3.0i 177KM C30NE
OPEL SENATOR 1989 - 1993 B 3.0i 24V 204KM C30SE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1989 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 2.0i 115KM 20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 116KM C20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 129KM 20SEH
OPEL VECTRA HATCHBACK 1989 - 1990 A 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1989 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1990 A 2.0i 115KM 20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 2.0i 116KM C20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 2.0i 129KM 20SEH
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1994 A 2.0i 16V 150KM 20XEJ
OPEL VECTRA SEDAN 1994 - 1995 A 2.0i C20LET
SAAB 900 CABRIO 1993 - 1998 II 2.0i 16V 131KM B204I
SAAB 900 CABRIO 1993 - 1998 II 2.0i 16V 185KM B204L
SAAB 900 CABRIO 1993 - 1998 II 2.3i 16V 150KM B234I
SAAB 900 COUPE 1993 - 1994 II 2.0i 16V 133KM B206I
SAAB 900 COUPE 1993 - 1998 II 2.0i 16V 185KM B204L
SAAB 900 COUPE 1993 - 1998 II 2.3i 16V 150KM B234I
SAAB 900 COUPE 1994 - 1998 II 2.0i 16V 131KM B204I
SAAB 900 HATCHBACK 1993 - 1998 II 2.0i 16V 185KM B204L
SAAB 900 HATCHBACK 1993 - 1998 II 2.3i 16V 150KM B234I
SAAB 900 HATCHBACK 1994 - 1998 II 2.0i 16V 131KM B204I
SAAB 9-3 CABRIO 1998 - 2003 I/YS3D 2.0i 16V 131KM B204I
SAAB 9-3 CABRIO 1998 - 2003 I/YS3D 2.0i 16V 154KM B204E
SAAB 9-3 CABRIO 1998 - 2003 I/YS3D 2.0i 16V 185KM B204L/B205L
SAAB 9-3 CABRIO 1998 - 2003 I/YS3D 2.0i 16V 200KM B204R
SAAB 9-3 CABRIO 1998 - 2003 I/YS3D 2.3i 16V 150KM B234I
SAAB 9-3 CABRIO 1999 - 2003 I/YS3D 2.0i 16V 205KM B205R
SAAB 9-3 CABRIO 1999 - 2003 I/YS3D 2.3i 16V 224KM B235R
SAAB 9-3 HATCHBACK 1998 - 2002 I/YS3D 2.0i 16V 131KM B204I
SAAB 9-3 HATCHBACK 1998 - 2002 I/YS3D 2.0i 16V 154KM B204E
SAAB 9-3 HATCHBACK 1998 - 2002 I/YS3D 2.0i 16V 185KM B204L/B205L
SAAB 9-3 HATCHBACK 1998 - 2002 I/YS3D 2.0i 16V 200KM B204R
SAAB 9-3 HATCHBACK 1998 - 2002 I/YS3D 2.3i 16V 150KM B234I
SAAB 9-3 HATCHBACK 1998 - 2002 I/YS3D 2.3i 16V 224KM B235R
SAAB 9-3 HATCHBACK 1999 - 2002 I/YS3D 2.0i 16V 205KM B205R