AMORTYZATOR PRZÓD FT11009 HYDR. 94-06 ŁAD.1,8T TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD FT11009 HYDR. 94-06 ŁAD.1,8T TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 14640

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 233,70 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 1307633080
FIAT 1307635080
FIAT 1317924080
FIAT 1317926080
FIAT 50707700
FIAT 50708386
FIAT 909382331
FIAT 909382420
PSA 520250
PSA 5202J0
PSA 5202J3
PSA 5202J5
PSA 5208G8
Producent Symbol
AC DELCO AF35540
AC DELCO AF35541
ALCA 830280
ALKO 3058G
BOGE 32406A
BOGE 32D300
BOGE 32D310
BOGE 32H06A
BOGE 32H07A
DACO 451918
DACO 451958
DAMPO 20.981
DAMPO 20973
DAMPO 20981
DELPHI 7776
DELPHI 7777
DELPHI DG7776
DELPHI DG7777
FAST FT11009
GABRIEL 35163
GABRIEL 35164
KAMOKA 20635073
KAMOKA 20635089
KAYABA 635806
KAYABA 635807
KAYABA 635852
KAYABA 635853
MAGNETI 1811G
MAGNETI 1811H
MAGNETI 1814G
MAGNETI 1814H
MAGNETI 1973G
MAGNETI 351811070000
MAGNETI 351811080000
MAGNETI 351973070000
MAPCO 20406
MEYLE 40266230000
MONROE V4501
NK 62193058
OPTIMAL A3058H
OPTIMAL A3059H
OPTIMAL A67541G
QH 129652
QH 178652
QH LIP129652
QH LIP129792
QH LIP178652
SACHS 200624
SACHS 200626
SACHS 280975
SACHS 280977
TRW JHM194
TRW JHM195
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 1.9TD 92KM XUD9UTF
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 14 2.5D 86KM DJ5
CITROEN JUMPER 1994 - 1997 14 2.5TD 103KM DJ5T
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 18 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 1994 - 2002 18 2.5D 86KM DJ5
CITROEN JUMPER 1994 - 1997 18 2.5TD 103KM DJ5T
CITROEN JUMPER 1998 - 2002 14 2.5TDi 107KM DJ5TED
CITROEN JUMPER 1998 - 2002 18 2.5TDi 107KM DJ5TED
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2000 - 2002 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2001 - 2002 14 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.0HDi 84KM DW10UTD
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.0i 109KM XU10J2
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 15 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 18 2.2HDi 101KM DW12UTED
CITROEN JUMPER 2002 - 2006 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
CITROEN JUMPER 2004 - 2006 15 2.8HDi 146KM 8140.43N
CITROEN JUMPER 2004 - 2006 18 2.8HDi 146KM 8140.43N
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 1.9TD 80KM 230.A4 +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.0 R5B
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.0i 109KM RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5D 84KM 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 109KM 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 14 2.5TD 116KM 8140.47
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.0i 109KM RFW
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5D 84KM 8140.67
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5TD 109KM 8140.47R +KAT
FIAT DUCATO 1994 - 2002 18 2.5TD 116KM 8140.47
FIAT DUCATO 1997 - 2002 14 1.9TD 82KM 230.A3
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 1.9TD 90KM DHX +KAT
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 14 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8D 87KM 8140.63
FIAT DUCATO 1998 - 2002 18 2.8TD 122KM 8140.43
FIAT DUCATO 2000 - 2002 14 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2000 - 2002 18 2.8JTD 128KM 8140.43S
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.0i 110KM RFL
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.0JTD 84KM RHV
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.3JTD 110KM F1AE
FIAT DUCATO 2002 - 2006 15 2.8JTD 128KM 8143.43S
FIAT DUCATO 2004 - 2006 15 2.8JTD 146KM 8140.43N
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 1.9TD 92KM XUD9UTF
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 14 2.5D 86KM DJ5
PEUGEOT BOXER 1994 - 1997 14 2.5TD 103KM DJ5T
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 18 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 1994 - 2002 18 2.5D 86KM DJ5
PEUGEOT BOXER 1994 - 1997 18 2.5TD 103KM DJ5T
PEUGEOT BOXER 1998 - 2002 14 2.5TDi 107KM DJ5TED
PEUGEOT BOXER 1998 - 2002 18 2.5TDi 107KM DJ5TED
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 14 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2000 - 2002 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2001 - 2002 14 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.0HDi 84KM DW10UTD
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.0i 109KM XU10J2
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 15 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 18 2.2HDi 101KM DW12UTED
PEUGEOT BOXER 2002 - 2006 18 2.8HDi 128KM 8140.43S
PEUGEOT BOXER 2004 - 2006 15 2.8HDi 145KM 8140.43N
PEUGEOT BOXER 2004 - 2006 18 2.8HDi 145KM 8140.43N