AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.GH-352569 GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.GH-352569 GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 14384

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 184,50 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FORD 1121964
FORD 1121965
FORD 1130112
FORD 1130113
FORD 1132365
FORD 1132366
FORD 1219068
FORD 1220627
FORD 1231606
FORD 1231608
FORD 1S7118A076AA
FORD 1S7118A076AB
FORD 1S7118A076AC
FORD 1S7118A076BA
FORD 1S7118A076BB
FORD 1S7118A076BC
FORD 1S7118A076DB
FORD 1S7118A076EB
FORD 1S7118A076FB
FORD 1S7118K076AF
FORD 1S7118K076AG
FORD 1S7118K076AJ
FORD 1S7118K076BA
FORD 1S7118K076BF
FORD 1S7118K076BG
FORD 1S7118K076BJ
FORD 1S7118K076DA
FORD 1S7118K076DB
FORD 1S7118K076EA
FORD 1S7118K076EB
FORD 1S7118K076FA
FORD 1S7118K076FD
FORD 2S7118A076BB
FORD 2S7118K076BD
Producent Symbol
AC DELCO AF35745
AC DELCO AX35745
ALCA 842390
ALKO 3117G
BILSTEIN VNED839
BILSTEIN VNED992
BOGE 36C33A
BOGE 36C34A
BOGE 36E80A
DACO 552531
DELPHI DG8073
DELPHI KG8073
GABRIEL 35368
GABRIEL G35368
GH GH352569
HART 807249
KAGER 810073
KAMOKA 20335110
KAMOKA 20335923
KAYABA 335923
MAGNUM AGG119MT
MEYLE 7267230001
MONROE 16431
MONROE E4972
NK 65253117
OPTIMAL A3492G
QH 178833
SACHS 290040
SACHS 290041
SACHS 312939
SACHS 995536
STATIM A192
TRW JGM342T
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 1.8i 16V 110KM CGB#
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 1.8i 16V 125KM CHB#
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 2.0i 16V 146KM CJB#
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 115KM HJB#
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 90KM D5BA
FORD MONDEO HATCHBACK 2000 - 2007 III 2.5i 24V 170KM LCBD
FORD MONDEO HATCHBACK 2001 - 2007 III 2.0TDCi 16V 130KM ##BA
FORD MONDEO HATCHBACK 2002 - 2007 III 3.0i 24V 226KM MEBA
FORD MONDEO HATCHBACK 2003 - 2007 III 1.8SCi 16V 130KM CFBA
FORD MONDEO HATCHBACK 2004 - 2007 III 2.2TDCi 16V 155KM QJB#
FORD MONDEO HATCHBACK 2004 - 2007 III 3.0i 24V 204KM REBA
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 1.8i 16V 110KM CGB#
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 1.8i 16V 125KM CHB#
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 2.0i 16V 146KM CJB#
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 115KM HJB#
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 2.0TDi 16V 90KM D5BA
FORD MONDEO SEDAN 2000 - 2007 III 2.5i 24V 170KM LCBD
FORD MONDEO SEDAN 2001 - 2007 III 2.0TDCi 16V 130KM ##BA
FORD MONDEO SEDAN 2002 - 2007 III 3.0i 24V 226KM MEBA
FORD MONDEO SEDAN 2003 - 2007 III 1.8SCi 16V 130KM CFBA
FORD MONDEO SEDAN 2004 - 2007 III 2.2TDCi 16V 155KM QJB#
FORD MONDEO SEDAN 2004 - 2007 III 3.0i 24V 204KM REBA