BENDIX 2 006 209 422 ROZRUSZNIK BOSCH 9Z/10W H=91 ZĘBNIK D=34 OŚKA D=14

BENDIX 2 006 209 422 ROZRUSZNIK BOSCH 9Z/10W H=91 ZĘBNIK D=34 OŚKA D=14

Indeks MotoHurt: 14184

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 125,89 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
ALLIS CHALMERS 2088645
BOMAG 05726974
DRESSER 3079249R91
FAUN 4791077
FENDT X830100004011
FIAT 8122129
FIAT 9008243
FIAT 9926112
IH 3078960R91
IH 3079249R91
IVECO 8122129
KHD 1171929
KHD 1304845
KHD 1310682
LAMBORGHINI 296191501
MACK 9352006209406
MAGIRUS DEUTZ 8122129
MAN 81262090016
MB 0001516613
MWM 606902430822
POCLAIN T2139385
RENAULT 5000589686
SAME 296190915
SAVIEM 5000241468
SCANIA 263364
SCANIA 301933
SONACOME 1118670
STEYR 61000090719
UNIC 009926112
UNIC 009926112
VOLVO 6210464
VOLVO 6645037
VOLVO 6645037
Producent Symbol
BOSCH 2006209406
BOSCH 2006209422
SJP 015
STEMOT 11422
STEMOT 11-422
UNIDIESEL 102
WOODAUTO SDV3894
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT TRACTORS Z
MASZYNY MASSEY FERGUSON Z
MASZYNY POCLAIN Z
STEYR TRUCK Z