AMORTYZATOR TYŁ 83297 HYDR.OKO/OKO 340/530 D16/D10

AMORTYZATOR TYŁ 83297 HYDR.OKO/OKO 340/530 D16/D10

Indeks MotoHurt: 13160

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 4,00 szt.

Cena brutto: 198,03 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 340/530 D16/D10

Producent Symbol
CITROEN 4439194
CITROEN 5983928
CITROEN 7562124
CITROEN 908321294
CITROEN 90838165
CITROEN 9455300947
FIAT 04434812
FIAT 04439194
FIAT 05983928
FIAT 71712484
FIAT 71712491
FIAT 7534624
FIAT 7543566
FIAT 7562124
FIAT 7576729
FIAT 7674065
IVECO 4434812
IVECO 5965476
IVECO 5983928
IVECO 71712483
IVECO 71712484
PSA 520628
PSA 520629
PSA 520635
PSA 520652
PSA 520659
PSA 7534624
PSA 8671006077
RENAULT 8671006077
Producent Symbol
BILSTEIN BNE6560
BILSTEIN BNE6561
BILSTEIN BNE6562
BOGE 325490
BOGE 328660
DAMPO 40092
DELCO AF83624
DELCO AF83674
DELPHI 3370
DELPHI D2253370
DELPHI D2253922
GABRIEL 83247
GABRIEL 83297
KAYABA 445022
MAGNETI 1809H
MAGNETI 357011080000
MAGNETI 7001H
MAGNETI 7011H
MONROE R5466
MONROE V2037
NK 60992094
NK 60992852
OPTIMAL A2094H
OPTIMAL A2097H
OPTIMAL A2852H
QH LIP127130
QH LIP127221
SACHS 110432
SACHS 110568
TRW JHE221T
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
CITROEN C25 1981 - 1986 13 2.5D 73KM U25/661
CITROEN C25 1982 - 1986 10 1.8 69KM XM7T
CITROEN C25 1982 - 1986 10 2.5D 73KM U25/661
CITROEN C25 1982 - 1986 13 2.0 79KM XN1T
CITROEN C25 1986 - 1994 10 1.8 69KM XM7T
CITROEN C25 1986 - 1994 10 2.5D 73KM U25/661
CITROEN C25 1986 - 1994 14 2.0i 84KM XN1TACP
CITROEN C25 1986 - 1994 14 2.5D 73KM U25/661
CITROEN C25 1986 - 1994 14 2.5TD 95KM U25/673
CITROEN C25 1986 - 1994 18 2.0i 84KM XN1TACP
CITROEN C25 1986 - 1994 18 2.5D 73KM U25/661
CITROEN C25 1986 - 1994 18 2.5TD 95KM U25/673
CITROEN C25 1988 - 1994 10 1.9D 70KM XUD9A
CITROEN C25 1988 - 1994 14 1.9TD 82KM M705
CITROEN C25 1988 - 1994 18 1.9TD 82KM M705
FIAT DUCATO 1981 - 1986 10 2.5D U25.661
FIAT DUCATO 1981 - 1986 10 2.5D 75KM U25.661
FIAT DUCATO 1981 - 1986 13 2.5D U25.661
FIAT DUCATO 1981 - 1986 13 2.5D 75KM U25.661
FIAT DUCATO 1982 - 1986 10 1.8 XM7T
FIAT DUCATO 1982 - 1986 10 1.8 67KM XM7T
FIAT DUCATO 1982 - 1986 10 2.5D 8144
FIAT DUCATO 1982 - 1986 10 2.5D 72KM 8144
FIAT DUCATO 1982 - 1986 13 2.0 XN1T
FIAT DUCATO 1982 - 1986 13 2.0 79KM XN1T
FIAT DUCATO 1982 - 1986 13 2.5D 8144
FIAT DUCATO 1982 - 1986 13 2.5D 75KM 8144
FIAT DUCATO 1986 - 1990 10 1.8 169B
FIAT DUCATO 1986 - 1990 10 1.8 67KM 169B
FIAT DUCATO 1986 - 1990 14 2.0 170B
FIAT DUCATO 1986 - 1990 14 2.0 75KM 170B
FIAT DUCATO 1986 - 1988 14 2.5D 8144.67
FIAT DUCATO 1986 - 1990 14 2.5D CRD93
FIAT DUCATO 1986 - 1988 14 2.5D 72KM 8144.67
FIAT DUCATO 1986 - 1990 14 2.5D 75KM CRD93
FIAT DUCATO 1986 - 1990 14 2.5TD 8144
FIAT DUCATO 1986 - 1990 14 2.5TD 92KM 8144
FIAT DUCATO 1986 - 1987 18 2.0 XN1T
FIAT DUCATO 1986 - 1990 18 2.5D CRD93
FIAT DUCATO 1986 - 1990 18 2.5TD 8144.21
FIAT DUCATO 1988 - 1990 10 1.9D 149B1
FIAT DUCATO 1988 - 1990 10 1.9D 71KM 149B1
FIAT DUCATO 1988 - 1990 14 1.9TD 280A1
FIAT DUCATO 1988 - 1990 14 1.9TD 82KM 280A1
FIAT DUCATO 1988 - 1990 14 2.0 170D +KAT
FIAT DUCATO 1988 - 1990 14 2.0 84KM 170D +KAT
FIAT DUCATO 1988 - 1990 18 1.9TD 280A1
FIAT DUCATO 1988 - 1990 18 2.0 170D
FIAT DUCATO 1990 - 1994 10 1.9D 149B1
FIAT DUCATO 1990 - 1994 10 1.9D 71KM 149B1
FIAT DUCATO 1990 - 1994 10 2.0 170B
FIAT DUCATO 1990 - 1994 10 2.0 75KM 170B
FIAT DUCATO 1990 - 1993 14 1.9TD 280A1
FIAT DUCATO 1990 - 1993 14 1.9TD 82KM 280A1
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.0 170D
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.0 84KM 170D
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.5D 8144.67
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.5D 75KM 8144.67
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.5TD 8140
FIAT DUCATO 1990 - 1994 14 2.5TD 95KM 8140
FIAT DUCATO 1990 - 1993 18 1.9TD 280A1
FIAT DUCATO 1990 - 1993 18 2.0 170D
FIAT DUCATO 1990 - 1994 18 2.5D 8144.67
FIAT DUCATO 1990 - 1994 18 2.5TD 8140
FIAT TALENTO 1991 - 1994 290U 1.9D 149.B1
FIAT TALENTO 1991 - 1994 290U 2.0 170.B
PEUGEOT J5 1981 - 1986 13 2.5D 73KM U25/661
PEUGEOT J5 1982 - 1986 10 1.8 69KM XM7T
PEUGEOT J5 1982 - 1986 10 2.5D 73KM U25/661
PEUGEOT J5 1982 - 1986 13 2.0 79KM XN1T
PEUGEOT J5 1986 - 1994 10 1.8 69KM XM7T
PEUGEOT J5 1986 - 1994 10 2.5D 73KM U25/661
PEUGEOT J5 1986 - 1994 14 2.0i 84KM XN1TACP
PEUGEOT J5 1986 - 1994 14 2.5D 73KM U25/661
PEUGEOT J5 1986 - 1994 14 2.5TD 95KM U25/673
PEUGEOT J5 1986 - 1994 18 2.0i 84KM XN1TACP
PEUGEOT J5 1986 - 1994 18 2.5D 73KM U25/661
PEUGEOT J5 1986 - 1994 18 2.5TD 95KM U25/673
PEUGEOT J5 1988 - 1994 10 1.9D 70KM XUD9A
PEUGEOT J5 1988 - 1994 14 1.9TD 82KM M705
PEUGEOT J5 1988 - 1994 18 1.9TD 82KM M705