AMORTYZATOR TYŁ 52016 TRZPIŃ/OKO

AMORTYZATOR TYŁ 52016 TRZPIŃ/OKO

Indeks MotoHurt: 12221

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 255,53 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
OPEL 436014
OPEL 436015
OPEL 436017
OPEL 436019
OPEL 436058
OPEL 436061
OPEL 436147
OPEL 436559
OPEL 436560
OPEL 436568
OPEL 436581
OPEL 9004323
OPEL 9004324
OPEL 9004343
OPEL 9004366
OPEL 90223733
OPEL 90223735
OPEL 90271099
OPEL 90272911
OPEL 90288138
OPEL 90297713
OPEL 90335775
OPEL 90342270
OPEL 90350743
OPEL 90350744
OPEL 90369301
OPEL 90373563
Producent Symbol
BOGE 27140F
BOGE 27817F
BOGE 30D87A
BOGE 32A56A
MONROE 52016
MONROE E5303
QH 179307
SACHS 105789
SACHS 105806
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1987 A 1.8 82KM 18NV
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 1.8 90KM 18SV
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 1.8i 115KM 18SEH
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 2.0i 122KM 20SE
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1994 A 2.3D 73KM 23YD
OPEL OMEGA KOMBI 1986 - 1988 A 2.3TD 90KM 23YDT
OPEL OMEGA KOMBI 1987 - 1994 A 1.8 88KM E18NVR
OPEL OMEGA KOMBI 1987 - 1994 A 3.0i 156KM C30LE
OPEL OMEGA KOMBI 1987 - 1990 A 3.0i 177KM 30NE
OPEL OMEGA KOMBI 1987 - 1994 A 3.0i 177KM C30NE
OPEL OMEGA KOMBI 1988 - 1994 A 2.3TD 100KM 23DTR
OPEL OMEGA KOMBI 1988 - 1994 A 2.4i 125KM C24NE
OPEL OMEGA KOMBI 1989 - 1994 A 3.0i 24V 200KM C30SEJ
OPEL OMEGA KOMBI 1990 - 1994 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL OMEGA KOMBI 1990 - 1994 A 2.0i 99KM C20NEJ
OPEL OMEGA KOMBI 1990 - 1994 A 2.6i 150KM C26NE