AMORTYZATOR TYŁ 35828 HYDR. 460/600 D10 TRZPIEŃ/OKO

AMORTYZATOR TYŁ 35828 HYDR. 460/600 D10 TRZPIEŃ/OKO

Indeks MotoHurt: 12124

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 10,00 szt.

Cena brutto: 182,04 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 460/600 D10

Producent Symbol
FORD 1591716
FORD 1623192
FORD 1623192
FORD 1656093
FORD 5002359
FORD 5002360
FORD 5002361
FORD 5003575
FORD 5008651
FORD 6112471
FORD 6135067
FORD 6135067
FORD 6166477
FORD 77 FB-18080-AK
FORD 77 FB-18080-AL
FORD 77 FB-18080-BD
FORD 77 FB-18080-BE
FORD 77 FB-18080-CC
FORD 77 FB-18080-CD
FORD 77 FB-18080-DC
FORD 77 FB-18080-EC
FORD 77FB18080AK
FORD 77FB18080AL
FORD 77FB18080BD
FORD 77FB18080BE
FORD 77FB18080CC
FORD 77FB18080CD
FORD 77FB18080DC
FORD 77FB18080EC
FORD 84 FB-18080-AA
FORD 84 FB-18080-AB
FORD 84 FB-18080-BA
FORD 84 FB-18080-DA
FORD 84 FB-18080-EA
FORD 84 FB-18080-FA
FORD 84 FB18080GA
FORD 84 FB-18080-GA
FORD 84FB18080AA
FORD 84FB18080AB
FORD 84FB18080AB
FORD 84FB18080BA
FORD 84FB18080BA
FORD 84FB18080DA
FORD 84FB18080EA
FORD 84FB18080FA
FORD 86 FB-18080-AA
FORD 86FB18080AA
FORD A 760X-18080-AA
FORD A 760X-18080-BA
FORD A 760X-18080-CA
FORD A 770X-18080-FA
FORD A760X18080AA
FORD A760X18080AA
FORD A760X18080BA
FORD A760X18080CA
FORD A770X18080FA
FORD V84 FB-18080-AA
FORD V84FB18080AA
RENAULT 8671006018
Producent Symbol
ALKO 3333
BOGE 27803F
BOGE 27-803-F
BOGE 279090
BOGE 27-909-0
BOGE 27H180
COFAP B27064C
COFAP B27086C
COFAP GB27086C
DAMPO 20192
DAMPO 25192
DELCO AF36205
DELPHI D225 2232
DELPHI D2252232
DELPHI DG2232
DELPHI V25223213
GABRIEL 35828
GABRIEL G35828
KAYABA 332004
KAYABA 632802
MAGNETI 1302H
MONROE 11007
MONROE S4216
NK 62253333
NK 65253333
OPTIMAL A3333H
OPTIMAL A-3333H
QH 178026
QH LIP129009
SACHS 100317
SACHS 110323
SACHS 110993
SACHS 311387
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD FIESTA 1976 - 1983 I 0.9 T##
FORD FIESTA 1976 - 1983 I 1.1 GLA
FORD FIESTA 1977 - 1983 I 1.3 J3E
FORD FIESTA 1981 - 1983 I 1.1 GLW
FORD FIESTA 1981 - 1983 I 1.6 L3E
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.0 TKB
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.1 GLC
FORD FIESTA 1983 - 1989 II 1.1 GS#
FORD FIESTA 1983 - 1987 II 1.3 JPC
FORD FIESTA 1984 - 1989 II 1.6 LU#
FORD FIESTA 1984 - 1989 II 1.6D LTB
FORD FIESTA 1985 - 1989 II 1.4 FU#
FORD FIESTA 1986 - 1989 II 1.4 F6#