AMORTYZATOR TYŁ 110519 HYDR.TRZPIEŃ/OKO

AMORTYZATOR TYŁ 110519 HYDR.TRZPIEŃ/OKO

Indeks MotoHurt: 10887

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 281,67 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
OPEL 4401285
OPEL 4402336
OPEL 9109285
OPEL 9110336
RENAULT 7700690171
RENAULT 7700690172
RENAULT 7700720277
RENAULT 7700791601
Producent Symbol
BOGE
BOGE 36D660
DELPHI D2252316
DELPHI D2253383
GABRIEL 83328
GABRIEL 83329
HART 800282
KAYABA 444155
MAGNETI 356199080000
MAGNETI 6199H
MONROE R5446
MONROE V2026
QH 127131
SACHS 110519
SACHS 311372
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
OPEL ARENA 1998 - 2001 1.9D 60KM F8Q60#
OPEL ARENA 1998 - 2001 2.5D 75KM S8U7##
RENAULT TRAFIC 1980 - 1989 I 1.4 48KM 847 70#
RENAULT TRAFIC 1980 - 1986 I 1.6 65KM A1M 70#
RENAULT TRAFIC 1980 - 1989 I 2.1D 58KM 852 750
RENAULT TRAFIC 1985 - 1989 I 2.0i 80KM J5R 726
RENAULT TRAFIC 1986 - 1989 I 1.7 68KM F1N 724
RENAULT TRAFIC 1989 - 1991 I 1.4i 48KM C1J 700