AMORTYZATOR PRZÓD LE.35938 HYDR.TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD LE.35938 HYDR.TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 10883

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 436,77 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
RENAULT 7700680635
RENAULT 7700690168
RENAULT 7700690170
RENAULT 7700719592
RENAULT 7700719594
RENAULT 7700738104
Producent Symbol
AC DELCO AF36315
BOGE 366320
GABRIEL 35938
MAGNETI 356193081100
MAGNETI 6193HK
MONROE V4402
QH 129205
QH 178204
QH LIP129205
SACHS 110517
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
RENAULT TRAFIC 1980 - 1989 I 1.4 48KM 847 70#
RENAULT TRAFIC 1980 - 1986 I 1.6 65KM A1M 70#
RENAULT TRAFIC 1980 - 1985 I 2.0 86KM 829 72#
RENAULT TRAFIC 1980 - 1989 I 2.1D 58KM 852 750
RENAULT TRAFIC 1980 - 1986 I 2.1D 58KM 852 750
RENAULT TRAFIC 1980 - 1983 I 2.1D 58KM 852 750
RENAULT TRAFIC 1985 - 1989 I 2.0i 80KM J5R 726
RENAULT TRAFIC 1986 - 1989 I 1.7 68KM F1N 724