AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.179462 GAZ OKO/OKO 320/495 D14/D19

AMORTYZATOR TYŁ LE./PR.179462 GAZ OKO/OKO 320/495 D14/D19

Indeks MotoHurt: 10689

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 258,79 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: 320/495 D14/D19

Producent Symbol
ISUZU 22118275
ISUZU 22118280
ISUZU 72118275
ISUZU 72118280
ISUZU 8943744492
ISUZU 8970393220
ISUZU 8970393221
ISUZU 8970433070
ISUZU 8970438171
ISUZU 8970438172
ISUZU 8970438182
ISUZU 8970438281
ISUZU 8971200370
ISUZU 8971200380
ISUZU 8977347530
OPEL 436085
OPEL 436086
OPEL 436117
OPEL 436118
OPEL 436248
OPEL 436249
OPEL 436261
OPEL 436262
OPEL 97039322
OPEL 97043307
OPEL 97120037
OPEL 97120038
Producent Symbol
ALKO 2051G
BOGE 32F80A
GH GH333666
KAGER 811582
MONROE D5483
QH 179462
SACHS 200598
SACHS 280327
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
OPEL FRONTERA 1992 - 1998 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL FRONTERA 1992 - 1998 A 2.0i 115KM X20SE
OPEL FRONTERA 1992 - 1998 A 2.3TD 100KM 23DTR
OPEL FRONTERA 1992 - 1998 A 2.4i 125KM C24NE
OPEL FRONTERA 1995 - 1998 A 2.2i 16V 136KM X22XE
OPEL FRONTERA 1995 - 1998 A 2.8TDi 113KM 28TDI
OPEL FRONTERA 1996 - 1998 A 2.5TD 115KM 25TDS