AMORTYZATOR PRZÓD A-8734H HYDR.TRZPIEŃ/=

AMORTYZATOR PRZÓD A-8734H HYDR.TRZPIEŃ/=

Indeks MotoHurt: 10687

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 111,63 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
OPEL 0344220
OPEL 344100
OPEL 344169
OPEL 344170
OPEL 344171
OPEL 344172
OPEL 344173
OPEL 344179
OPEL 344187
OPEL 344188
OPEL 344214
OPEL 344220
OPEL 344254
OPEL 90236796
OPEL 90236797
OPEL 90236798
OPEL 90304466
OPEL 90304467
OPEL 90335783
OPEL 90343193
OPEL 90344371
OPEL 90372396
OPEL 90372398
OPEL 90374458
OPEL 90374459
OPEL 90374460
OPEL 90443256
OPEL 90447311
OPEL 90447312
RENAULT 8671006039
Producent Symbol
ALKO 8734
ALKO 8734G
BILSTEIN PNE3052
BILSTEIN PTE3133
BOGE 325970
BOGE 32597F
BOGE 32A54A
COFAP G32198
COFAP G32198Y
DACO 413634
DACO 443634
DACO 513634
DAMPO 10336
DAMPO 15336
DELPHI D2255664
DELPHI DG5664
DELPHI DG5696
GABRIEL 44988
GABRIEL G44988
KAMOKA 20665016
KAYABA 365071
KAYABA 375032
KAYABA 665063
KROSNO 01716
MAGNETI 1829G
MONROE E3402
MONROE MG247
MONROE MR240
NK 61368734
NK 64368734
OPTIMAL A8734G
OPTIMAL A8734H
QH 129130
QH 178130
QH LI129130
SACHS 115007
SACHS 115008
SACHS 115009
SACHS 230752
SACHS MR240
STATIM A131
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
OPEL CALIBRA 1990 - 1997 A 2.0i 115KM C20NE
OPEL CALIBRA 1990 - 1994 A 2.0i 16V 150KM C20XE
OPEL CALIBRA 1992 - 1997 A 2.0i 204KM C20LET
OPEL CALIBRA 1993 - 1997 A 2.5i 24V 170KM C25XE
OPEL CALIBRA 1993 - 1997 A 2.5i 24V 170KM X25XE
OPEL CALIBRA 1994 - 1997 A 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.4 14NV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1993 A 1.6 16SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1992 A 1.7D 57KM 17D
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 1.8 18SV
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1989 A 1.8 E18NVR
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 20SEH
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1989 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1990 A 2.0i 115KM 20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1988 - 1995 A 2.0i 116KM C20NE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1989 - 1990 A 2.0i 16V 20XEJ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.7TD 17DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.7TD X17DT
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 1.8i 90KM C18NZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1990 - 1995 A 2.0i 16V C20XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1992 - 1995 A 1.7D 60KM 17DR
OPEL VECTRA HATCHBACK 1993 - 1995 A 1.6i 71KM X16SZ
OPEL VECTRA HATCHBACK 1993 - 1995 A 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL VECTRA HATCHBACK 1993 - 1995 A 2.5i 24V C25XE
OPEL VECTRA HATCHBACK 1994 - 1995 A 2.0i 16V 136KM X20XEV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 1.4 14NV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1993 A 1.6 16SV
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 1.6i 75KM C16NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1990 A 1.6i 75KM E16NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 1.7D 57KM 17D
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1989 A 1.8 E18NVR
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1992 A 2.0i 20SEH
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1989 A 2.0i 100KM C20NEF
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1990 A 2.0i 115KM 20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1988 - 1995 A 2.0i 116KM C20NE
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1990 A 1.8 18SV
OPEL VECTRA SEDAN 1989 - 1994 A 2.0i 16V 20XEJ
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.7TD 17DT
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.7TD X17DT
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 1.8i 90KM C18NZ
OPEL VECTRA SEDAN 1990 - 1995 A 2.0i 16V C20XE
OPEL VECTRA SEDAN 1992 - 1995 A 1.7D 60KM 17DR
OPEL VECTRA SEDAN 1993 - 1995 A 1.6i 71KM X16SZ
OPEL VECTRA SEDAN 1993 - 1995 A 1.6i 75KM 16LZ2
OPEL VECTRA SEDAN 1993 - 1995 A 2.5i 24V C25XE
OPEL VECTRA SEDAN 1994 - 1995 A 2.0i C20LET
OPEL VECTRA SEDAN 1994 - 1995 A 2.0i 16V 136KM X20XEV