AMORTYZATOR TYŁ 42692 OKO/OKO

AMORTYZATOR TYŁ 42692 OKO/OKO

Indeks MotoHurt: 10672

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 245,32 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
VOLVO 1188367
VOLVO 11883675
VOLVO 1188875
VOLVO 11888757
VOLVO 1272354
VOLVO 12723540
VOLVO 1320332
VOLVO 1329500
VOLVO 13295001
VOLVO 1329501
VOLVO 13295019
VOLVO 1329507
VOLVO 13295076
VOLVO 1329508
VOLVO 13295084
VOLVO 1329690
VOLVO 1330332
VOLVO 1330702
VOLVO 13307020
VOLVO 9140552
Producent Symbol
ALKO 1793G
BILSTEIN BNE1988
BOGE 271820
BOGE 27182F
BOGE 274100
BOGE 27410P
BOGE 36A530
BOGE 601801
DELCO AX70139
DELPHI D2252778
GABRIEL 42692
GABRIEL 69805
KAGER 810258
KAYABA 344056
KAYABA 444082
KAYABA 554054
MAGNETI 3002G
MAGNETI 353002070000
MEYLE 5267250002
MONROE 23412
MONROE E1015
MONROE R3412
MONROE S1015
MONROE S1075
OPTIMAL A1793G
QH 177047
SACHS 105760
SACHS 106491
SACHS 170153
SACHS 170470
TRW JHT185T
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1992 745 2.0 121KM B200E/B200G
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1990 745 2.3 114KM B230K
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1992 745 2.3 115KM B230F
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1988 745 2.3 131KM B230E
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1988 745 2.3 182KM B230ET
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1988 745 2.4D 82KM D24
VOLVO 740 KOMBI 1985 - 1992 745 2.4TD 109KM D24T
VOLVO 740 KOMBI 1986 - 1989 745 2.3 156KM B234FT
VOLVO 740 KOMBI 1986 - 1988 745 2.4TD 122KM D24TIC
VOLVO 740 KOMBI 1987 - 1990 745 2.3 156KM B234F
VOLVO 740 KOMBI 1988 - 1990 745 2.0 103KM B200K
VOLVO 740 KOMBI 1989 - 1991 745 2.0 112KM B200F
VOLVO 740 KOMBI 1989 - 1990 745 2.3 136KM B230FB
VOLVO 740 KOMBI 1989 - 1990 745 2.3 165KM B234FT#
VOLVO 740 KOMBI 1989 - 1990 745 2.3 190KM B230FT
VOLVO 740 SEDAN 1983 - 1984 744 2.0 150KM B19ET
VOLVO 740 SEDAN 1984 - 1988 744 2.3 131KM B230E
VOLVO 740 SEDAN 1984 - 1992 744 2.4D 82KM D24
VOLVO 740 SEDAN 1985 - 1992 744 2.0 121KM B200G
VOLVO 740 SEDAN 1985 - 1990 744 2.0 160KM B200ET
VOLVO 740 SEDAN 1985 - 1992 744 2.3 115KM BA23A/B230F
VOLVO 740 SEDAN 1985 - 1988 744 2.3 182KM B230ET
VOLVO 740 SEDAN 1986 - 1988 744 2.3 117KM B230K
VOLVO 740 SEDAN 1986 - 1989 744 2.3 156KM B230FT
VOLVO 740 SEDAN 1987 - 1988 744 2.0 117KM B200E
VOLVO 740 SEDAN 1987 - 1992 744 2.3 151KM B234F
VOLVO 740 SEDAN 1988 - 1990 744 2.0 103KM B200K
VOLVO 740 SEDAN 1988 - 1990 744 2.3 136KM B200FB
VOLVO 740 SEDAN 1989 - 1990 744 2.3 165KM B230FT#
VOLVO 740 SEDAN 1989 - 1990 744 2.3 190KM B230FT##
VOLVO 760 KOMBI 1982 - 1992 704/765 2.4D 82KM D24
VOLVO 760 KOMBI 1984 - 1990 704/765 2.3 182KM B230ET
VOLVO 760 KOMBI 1984 - 1990 704/765 2.8 170KM B280E
VOLVO 760 KOMBI 1986 - 1991 704/765 2.8 143KM B280F
VOLVO 760 KOMBI 1986 - 1990 704/765 2.8 156KM B28E/B280E
VOLVO 760 KOMBI 1987 - 1992 704/765 2.4TD 116KM D24TIC
VOLVO 760 SEDAN 1981 - 1988 704/764 2.8 156KM B28E/B280E
VOLVO 760 SEDAN 1982 - 1984 704/764 2.3 173KM B23ET
VOLVO 760 SEDAN 1982 - 1992 704/764 2.4D 82KM D24
VOLVO 760 SEDAN 1982 - 1992 704/764 2.4TD 109KM D24T
VOLVO 760 SEDAN 1984 - 1987 704/764 2.3 176KM B230ET
VOLVO 760 SEDAN 1984 - 1988 704/764 2.3 182KM B230ET#
VOLVO 760 SEDAN 1986 - 1991 704/764 2.8 143KM B280F
VOLVO 760 SEDAN 1986 - 1990 704/764 2.8 147KM B280F#
VOLVO 760 SEDAN 1987 - 1992 704/764 2.4TD 115KM D24TIC
VOLVO 760 SEDAN 1988 - 1992 704/764 2.3 162KM B230FT
VOLVO 940 KOMBI 1990 - 1994 I/945 2.3i 131KM B230FB
VOLVO 940 KOMBI 1990 - 1994 I/945 2.3i 165KM B230FT
VOLVO 940 KOMBI 1990 - 1991 I/945 2.3i 16V 155KM B234F/B234G
VOLVO 940 KOMBI 1990 - 1994 I/945 2.4D 82KM D24
VOLVO 940 KOMBI 1990 - 1994 I/945 2.4TD 109KM D24T
VOLVO 940 KOMBI 1990 - 1994 I/945 2.4TD 122KM D24TINC
VOLVO 940 KOMBI 1991 - 1993 I/945 2.3i 190KM B230FT+
VOLVO 940 KOMBI 1992 - 1994 I/945 2.0i 112KM B200F
VOLVO 940 KOMBI 1992 - 1994 I/945 2.3i 116KM B230FD
VOLVO 940 KOMBI 1994 - 1995 II/945 2.3i 116KM B230FD
VOLVO 940 KOMBI 1994 - 1998 II/945 2.3i 131KM B230FB
VOLVO 940 KOMBI 1994 - 1998 II/945 2.3i 165KM B230FT
VOLVO 940 KOMBI 1994 - 1998 II/945 2.4TD 122KM D24TIC
VOLVO 940 KOMBI 1995 - 1998 II/945 2.3i 135KM B230FK
VOLVO 940 KOMBI 1995 - 1998 II/945 2.3i 171KM B230FT
VOLVO 940 KOMBI 1996 - 1998 II/945 2.0i 155KM B200FT
VOLVO 940 SEDAN 1990 - 1994 I/944 2.0i 155KM B200FT
VOLVO 940 SEDAN 1990 - 1994 I/944 2.3i 122KM B230E/B230G
VOLVO 940 SEDAN 1990 - 1994 I/944 2.3i 131KM B230FB
VOLVO 940 SEDAN 1990 - 1993 I/944 2.3i 160KM B230FT#
VOLVO 940 SEDAN 1990 - 1994 I/944 2.3i 165KM B230FT
VOLVO 940 SEDAN 1990 - 1991 I/944 2.3i 16V 156KM B234F/B234G
VOLVO 940 SEDAN 1990 - 1994 I/944 2.4D 82KM D24
VOLVO 940 SEDAN 1990 - 1994 I/944 2.4TD 109KM D24T
VOLVO 940 SEDAN 1990 - 1994 I/944 2.4TD 122KM D24TINC
VOLVO 940 SEDAN 1991 - 1993 I/944 2.3i 190KM B230FT+
VOLVO 940 SEDAN 1992 - 1994 I/944 2.0i 112KM B200F
VOLVO 940 SEDAN 1992 - 1994 I/944 2.3i 116KM B230FD
VOLVO 940 SEDAN 1994 - 1995 II/944 2.3i 116KM B230FD
VOLVO 940 SEDAN 1994 - 1998 II/944 2.3i 131KM B230FB
VOLVO 940 SEDAN 1994 - 1998 II/944 2.3i 165KM B230FT
VOLVO 940 SEDAN 1994 - 1998 II/944 2.4TD 122KM D24TIC
VOLVO 940 SEDAN 1995 - 1998 II/944 2.3i 135KM B230FK
VOLVO 940 SEDAN 1996 - 1998 II/944 2.0i 155KM B200FT
VOLVO 960 KOMBI 1990 - 1993 I/965 2.0i 16V 140KM B204E
VOLVO 960 KOMBI 1990 - 1993 I/965 2.0i 16V 190KM B204FT
VOLVO 960 KOMBI 1990 - 1994 I/965 2.9i 24V 204KM B6304F
VOLVO 960 KOMBI 1991 - 1994 I/965 2.4TD 115KM D24TIC