AMORTYZATOR TYŁ 35892 HYDR.TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR TYŁ 35892 HYDR.TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 10662

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt.

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 10,00 szt.

Cena brutto: 184,50 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FORD 06112750
FORD 06130661
FORD 1595835
FORD 1595836
FORD 1595837
FORD 1610587
FORD 1613586
FORD 1644582
FORD 5006160
FORD 5012428
FORD 5016400
FORD 6107191
FORD 6112750
FORD 6115167
FORD 6130660
FORD 6131848
FORD 6134301
FORD 6146198
FORD 6162559
FORD 6162560
FORD 81AB18K076BF
FORD 81AB18K076DA
FORD 81AB18K076EB
FORD 82AB18K076BA
FORD 82AB18K076CA
FORD 82AB18K076EA
FORD 82AB18K076FA
FORD 84 AB-18K076-GA
FORD 84 AB-18K076-HA
FORD 84AB18K076AA
FORD 84AB18K076BA
FORD 84AB18K076CA
FORD 84AB18K076DA
FORD 84AB18K076GA
FORD 84AB18K076HA
FORD 86 AB-18K076-AA
FORD 86 AB-18K076-BA
FORD 86 AB-18K081-AB
FORD 86 AB-18K081-BB
FORD 86AB18K076AA
FORD 86AB18K076BA
FORD 86AB18K081AB
FORD 86AB18K081BB
FORD V86 AB-18K076-AA
FORD V86AB18K076AA
RENAULT 8671006012
Producent Symbol
AC DELCO AF36269
ALKO 3422
BILSTEIN VNE4086
BOGE 270070
BOGE 273230
BOGE 27323F
COFAP GP27156C
DACO 422522
DELPHI D2255493
DELPHI D2255493/1
DELPHI D22554931
DELPHI DG5493
DELPHI V25557553
GABRIEL 35892
GABRIEL G35892
KAGER 810014
KAYABA 322010
KAYABA 632801
MAGNETI 1306H
MAGNETI 351306080000
MEYLE 7267120001
MONROE 10016
MONROE 15016
NK 62253411
NK 62253422
OPTIMAL A3422H
QH 178035
QH LIP129035
SACHS 100625
SACHS 100940
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD ESCORT CABRIO 1986 - 1990 IV 1.6i L4B
FORD ESCORT CABRIO 1986 - 1990 IV 1.6i LR#
FORD ESCORT CABRIO 1989 - 1990 IV 1.6i LJB +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.1 GLB
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.1 GMA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1983 III 1.1 GPA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1985 III 1.6 LP#
FORD ESCORT HATCHBACK 1980 - 1982 III 1.6 LUA
FORD ESCORT HATCHBACK 1982 - 1985 III 1.6i LR#
FORD ESCORT HATCHBACK 1983 - 1985 III 1.1 GSE
FORD ESCORT HATCHBACK 1984 - 1985 III 1.6D LTA
FORD ESCORT HATCHBACK 1984 - 1985 III 1.6i LNA
FORD ESCORT HATCHBACK 1985 - 1985 III 1.6i L4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1985 - 1990 IV 1.1 GSG
FORD ESCORT HATCHBACK 1985 - 1990 IV 1.4 FU#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.3 JBB
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.3 JL#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.4 F6# +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1988 IV 1.6 LP#
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.6D LTC
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.6i L4B
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1990 IV 1.6i LNB
FORD ESCORT HATCHBACK 1986 - 1989 IV 1.6i LR#
FORD ESCORT HATCHBACK 1988 - 1990 IV 1.3 JBA
FORD ESCORT HATCHBACK 1989 - 1990 IV 1.6 LUG +KAT
FORD ESCORT HATCHBACK 1989 - 1990 IV 1.6i LJB
FORD ESCORT HATCHBACK 1989 - 1990 IV 1.8D RT#
FORD ESCORT KOMBI 1980 - 1983 III 1.1 GLB
FORD ESCORT KOMBI 1980 - 1983 III 1.1 GMA
FORD ESCORT KOMBI 1980 - 1985 III 1.6 LP#
FORD ESCORT KOMBI 1981 - 1985 III 1.3 JPA
FORD ESCORT KOMBI 1983 - 1985 III 1.1 GSE
FORD ESCORT KOMBI 1984 - 1985 III 1.6D LTA
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.3 JBB
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.3 JL#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.4 F6#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.4 FU#
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1989 IV 1.6D LTC
FORD ESCORT KOMBI 1986 - 1990 IV 1.6i L4B +KAT
FORD ESCORT KOMBI 1989 - 1990 IV 1.8D RT#
FORD ORION 1983 - 1986 I 1.3 JPA
FORD ORION 1983 - 1986 I 1.6 LP#
FORD ORION 1983 - 1986 I 1.6i LR#
FORD ORION 1984 - 1986 I 1.6D LTA
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.3 JBB
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.3 JL#
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.4 FU#
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.6 LUC
FORD ORION 1985 - 1990 II 1.6D LTC
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.4 F6#
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.6i L4B +KAT
FORD ORION 1986 - 1990 II 1.6i LRB
FORD ORION 1989 - 1990 II 1.6i LJB
FORD ORION 1989 - 1990 II 1.8D RT#