AMORTYZATOR PRZÓD LE./PR.178923 GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD LE./PR.178923 GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 09085

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt.

Cena brutto: 289,17 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 50703687
FIAT 50703688
FIAT 50704484
FIAT 50704485
FIAT 50705410
FIAT 50708261
FIAT 50708262
FIAT 50709510
Producent Symbol
ALKO 3227G
BOGE 32K600
DELPHI DG9078
GABRIEL G35500
GABRIEL G35580
HART 806252
KAGER 811632
KAYABA 334871
MAGNETI 1827G
MAGNETI 1918G
MAGNETI 351827070000
MAGNETI 351918070000
MONROE E7024
MONROE E7027
OPTIMAL A3484H
QH 178923
SACHS 310824
TRW JGM618T
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT IDEA 2003 - 2020 1.2i 16V 80KM 188.A5
FIAT IDEA 2003 - 2020 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
FIAT IDEA 2003 - 2020 1.4i 16V 95KM 843.A1
FIAT IDEA 2003 - 2020 1.9JTD 100KM 188.B2
FIAT IDEA 2005 - 2020 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000
FIAT IDEA 2005 - 2020 1.4i 77KM 350.A1.000
LANCIA MUSA 2004 - 2020 1.3JTD 16V 70KM 188.A9
LANCIA MUSA 2004 - 2020 1.4i 16V 95KM 843.A1
LANCIA MUSA 2004 - 2020 1.9JTD 101KM 188.B2
LANCIA MUSA 2005 - 2020 1.4i 78KM 350.A1.000
LANCIA MUSA 2006 - 2020 1.3JTD 16V 90KM 199.A3.000