CEWKA ZAPŁON.1.970.126 SUCHA 1BIEGUN 0,68/7200 OHM

CEWKA ZAPŁON.1.970.126 SUCHA 1BIEGUN 0,68/7200 OHM

Indeks MotoHurt: 08950

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 3,00 szt

Cena brutto: 123,12 zł/szt

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 221122451
FIAT 60523427
FIAT 60576437
FIAT 60590027
FIAT 7612954
KHD 1177427
VAG 0003953081
VAG 035905105A
VAG 191905115A
VOLVO 1317810
VOLVO 1317815
VOLVO 9438228
Producent Symbol
BERU 0040100119
BERU ZS119
BERU ZS120
BOSCH 0221122364
BOSCH 0221122399
BOSCH 0221122400
BOSCH 0221122418
BOSCH 0221600011
BOSCH 1227020028
BOSCH 9221334411
BOSCH 9221334412
BREMI 11906
EPS 1970124
EPS 1970126
FACET 9.6026
FACET 96024
FACET 96026
HART 501663
HART 503951
KAGER 600015
LUCAS DLB313
QH XIC8093
STANDARD 11510
VALEO 245064
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
AUDI 200 KOMBI 1985 - 1991 44/44Q 2.2T 165KM MC
AUDI 200 SEDAN 1985 - 1991 44/44Q 2.2T 165KM MC
LANCIA THEMA SEDAN 1984 - 1992 2.8i 147KM 834.E
ŁADA 110 SEDAN 1995 - 2007 2110 1.5i 73KM B3A 2111
ŁADA 110 SEDAN 1995 - 2007 2110 1.5i 78KM VAZ-2111
ŁADA 110 SEDAN 1995 - 2007 2110 1.5i 16V 95KM VAZ-2112
ŁADA 110 SEDAN 2000 - 2007 2110 1.5i 76KM VAZ-2111
ŁADA 110 SEDAN 2000 - 2007 2110 1.5i 16V 91KM VAZ-2112
ŁADA 112 HATCHBACK 1995 - 2008 2112 1.5i 73KM 2111
ŁADA 112 HATCHBACK 1995 - 2008 2112 1.5i 78KM 2111
ŁADA 112 HATCHBACK 1995 - 2008 2112 1.5i 16V 95KM 2112
ŁADA 112 HATCHBACK 2000 - 2008 2112 1.5i 76KM 2111
ŁADA 112 HATCHBACK 2000 - 2008 2112 1.5i 16V 91KM 2112
ŁADA NOVA SEDAN 1988 - 2001 2105 1.6 76KM BA3 2106
ŁADA SAMARA 1986 - 1994 2108/2109/2115 1.3 65KM BA3 2108
ŁADA SAMARA 1988 - 1994 2108/2109/2115 1.1 53KM BA3 21081
ŁADA SAMARA 1988 - 1994 2108/2109/2115 1.3 61KM BA3 2108
ŁADA SAMARA 1988 - 1997 2108/2109/2115 1.3 63KM BA3 2108
ŁADA SAMARA 1988 - 2003 2108/2109/2115 1.5 72KM BA3 21083
ŁADA SAMARA 1991 - 1999 2108/2109/2115 1.5 68KM BA3 21083
ŁADA SAMARA 1995 - 2003 2108/2109/2115 1.5 71KM BA3 2111
ŁADA SAMARA 1996 - 1998 2108/2109/2115 1.1 58KM BA3 21081
ŁADA SAMARA 1996 - 1999 2108/2109/2115 1.3 68KM BA3 21115
ŁADA SAMARA FORMA 1989 - 1997 21099 1.3 65KM BA3 2108
ŁADA SAMARA FORMA 1990 - 2003 21099 1.3 63KM BA3 2108
ŁADA SAMARA FORMA 1991 - 2003 21099 1.1 53KM BA3 21081
ŁADA SAMARA FORMA 1991 - 2003 21099 1.3 61KM BA3 2108
ŁADA SAMARA FORMA 1991 - 2003 21099 1.5 68KM BA3 21083
ŁADA SAMARA FORMA 1991 - 2003 21099 1.5 72KM BA3 21083
ŁADA SAMARA FORMA 1994 - 2003 21099 1.5 71KM BA3 2111
ŁADA SAMARA FORMA 1996 - 2003 21099 1.3 68KM BA3 21115
SEAT IBIZA HATCHBACK 1984 - 1993 021A 1.2 60KM 021A.1000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1984 - 1993 021A 1.5 85KM 021A.2000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1986 - 1993 021A 1.5i 100KM 021B.2000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1986 - 1993 021A 1.5i 89KM 021D.2000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1986 - 1993 021A 1.5i 90KM 021C.2000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1989 - 1993 021A 1.2i 71KM 021C.1000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1991 - 1993 021A 1.7i 103KM 021B.3000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1991 - 1993 021A 1.7i 98KM 021A.3000
SEAT MALAGA 1986 - 1993 023A 1.5i 90KM 021C.2000
SEAT MALAGA 1986 - 1993 023A 1.5i 90KM 021D.2000
SEAT MALAGA 1987 - 1993 023A 1.5i 100KM 021B.2000
SEAT MALAGA 1989 - 1993 023A 1.2i 71KM 021C.1000
VW CADDY 1985 - 1992 I/147 1.8i 95KM JH
VW CORRADO 1989 - 1992 53I 1.8i 16V 136KM KR
VW GOLF CABRIO 1982 - 1989 I/155 1.8i 112KM D#
VW GOLF CABRIO 1983 - 1992 I/155 1.6 75KM EW
VW GOLF CABRIO 1983 - 1992 I/155 1.8 90KM EX
VW GOLF CABRIO 1983 - 1993 I/155 1.8 95KM JH
VW GOLF CABRIO 1989 - 1993 I/155 1.8 98KM 2H
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1987 II/19E/1G1 1.3 55KM HK
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1992 II/19E/1G1 1.3 55KM MH
VW GOLF HATCHBACK 1983 - 1992 II/19E/1G1 1.6 75KM A#
VW GOLF HATCHBACK 1984 - 1991 II/19E/1G1 1.8 90KM G#
VW GOLF HATCHBACK 1985 - 1991 II/19E/1G1 1.0 50KM HZ
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1992 II/19E/1G1 1.3i 55KM N#
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1992 II/19E/1G1 1.6 70KM PN
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1991 II/19E/1G1 1.6 72KM RF
VW GOLF HATCHBACK 1986 - 1991 II/19E/1G1 1.8GTi 16V 129KM PL
VW GOLF HATCHBACK 1988 - 1991 II/19E/1G1 1.8 98KM 1P
VW JETTA 1984 - 1987 II/19E/1G2 1.3 55KM HK
VW JETTA 1984 - 1994 II/19E/1G2 1.3 55KM MH
VW JETTA 1984 - 1992 II/19E/1G2 1.6 75KM E#
VW JETTA 1984 - 1991 II/19E/1G2 1.8i 90KM G#
VW JETTA 1986 - 1991 II/19E/1G2 1.6 70KM PN
VW JETTA 1986 - 1991 II/19E/1G2 1.6 72KM RF
VW JETTA 1986 - 1991 II/19E/1G2 1.8i 16V 129KM PL
VW JETTA 1987 - 1991 II/19E/1G2 1.3i 55KM N#
VW JETTA 1987 - 1991 II/19E/1G2 1.8i 90KM RP
VW JETTA 1987 - 1991 II/19E/1G2 1.8i 98KM 1P
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1991 3A5 1.6i 72KM 1F/EZ
VW PASSAT KOMBI 1988 - 1989 3A5 1.8i 16V 136KM KR
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1991 3A2 1.6i 72KM 1F/EZ
VW PASSAT SEDAN 1988 - 1989 3A2 1.8i 16V 136KM KR
VW POLO HATCHBACK 1982 - 1989 86C 1.3 75KM GK
VW POLO HATCHBACK 1987 - 1994 86C 1.3 55KM 2G/AAV/MH/NZ
VW POLO SEDAN 1985 - 1994 86C 1.0 45KM AAK/AAU/HZ
VW POLO SEDAN 1987 - 1994 86C 1.3 55KM NZ
VW SCIROCCO 1982 - 1989 53B 1.8i 112KM D#
VW SCIROCCO 1983 - 1989 53B 1.6 75KM EW
VW SCIROCCO 1983 - 1992 53B 1.8 90KM EX
VW SCIROCCO 1985 - 1992 53B 1.8i 95KM JH
VW SCIROCCO 1985 - 1989 53B 1.8i 16V 139KM KR
VW SCIROCCO 1986 - 1990 53B 1.6 72KM RE
VW SCIROCCO 1986 - 1992 53B 1.8i 16V 129KM PL
VW TRANSPORTER 1982 - 1992 III 1.9 60KM DF
VW TRANSPORTER 1982 - 1992 III 1.9 78KM DG
VW TRANSPORTER 1985 - 1992 III 2.1 112KM DJ