AMORTYZATOR PRZÓD LE./PR.MJ00700 GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

AMORTYZATOR PRZÓD LE./PR.MJ00700 GAZ TRZPIEŃ/UCHWYT

Indeks MotoHurt: 08879

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 0,00 szt

Ilość dostępna w magazynie Sokalska: 2,00 szt

Cena brutto: 159,90 zł/szt

Dodaj do koszyka

Wymiary: -

Producent Symbol
FIAT 51771969
FIAT 60558386
FIAT 60658386
FIAT 60662410
FIAT 60663050
FIAT 60663894
FIAT 60687617
Producent Symbol
ASHIKA MA00700
BENDIX 060940GB
BOGE 27C67A
BOGE 27J15-A
DELPHI DG9344
GABRIEL G51238
JAPANPARTS MM00700
JAPKO MJ00700
KAYABA 341910
KONI 80501114
KRAFT 4006890
MAGNETI 355799070000
MAGNETI 5799G
MONROE 23951
MONROE E1276
OPTIMAL A3452G
SACHS 312698
SACHS 556839
STELLOX 42039489SX
TRW JGS169T
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
ALFA 166 1998 - 2000 2.0i 205KM AR34102
ALFA 166 1998 - 2000 2.0i 16V 155KM AR34103
ALFA 166 1998 - 2000 2.4JTD 136KM AR34202
ALFA 166 1998 - 2000 2.5i 24V 190KM AR34201
ALFA 166 1998 - 2000 2.5JTD 136KM AR34202
ALFA 166 1998 - 2000 3.0i 24V 226KM AR34301
ALFA 166 2000 - 2007 2.0i 16V 150KM AR36301
ALFA 166 2000 - 2007 2.4JTD 140KM AR36202
ALFA 166 2000 - 2007 2.5i 24V 188KM AR36201
ALFA 166 2000 - 2007 3.0i 24V 220KM AR36101
ALFA 166 2002 - 2007 2.4JTD 150KM 841.C0
ALFA 166 2003 - 2007 2.4JTD 175KM 841.#0
ALFA 166 2003 - 2007 3.2i 24V 239KM 936.A0
ALFA 166 2005 - 2007 2.4JTD 20V 185KM 936.B.000
ALFA 166 2006 - 2007 2.4JTD 20V 180KM 841.M.000