CYLINDEREK HAM.PRZÓD LE.C12319 SYST.BDX/BOSCH D23,81 ŻELIWO 2ŚRUB.R=25

CYLINDEREK HAM.PRZÓD LE.C12319 SYST.BDX/BOSCH D23,81 ŻELIWO 2ŚRUB.R=25

Indeks MotoHurt: 08768

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 3,00 szt.

Cena brutto: 32,41 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: D23,81 R=25

Producent Symbol
RENAULT 0854697600
RENAULT 0870313400
RENAULT 7701001629
RENAULT 7701002994
RENAULT 7701026418
RENAULT 7701349391
RENAULT 7701365143
RENAULT 7701365265
RENAULT 7701365381
RENAULT 7701365389
Producent Symbol
ABS 2126
ATE 24322311013
BENDIX 211779B
BOSCH 0204116102
DELPHI LW21779
FAG R23024A1
FTE R23024A1
GIRLING 5007116
KAGER 394213
LOCKHEED LW21779
LOCKHEED WAP398
LPR 4532
LUCAS 32966899
LUCAS BWK116
MAGNETI 360219230180
MAGNETI BSW0180
METELLI 040219
NK 803901
PEX 123298
QH BWC3165
REMSA 152221
ROADHOUSE 152221
SAMKO 212319
SAMKO C12319
VALEO 350620
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
RENAULT 4 1971 - 1988 R112# 0.8 34KM 800 701
RENAULT 4 1978 - 1990 R112# 1.1 34KM 688 712
RENAULT 4 1978 - 1990 R112# 1.1 34KM C1E 71#
RENAULT 4 1983 - 1988 R112# 0.8 29KM 800 705
RENAULT 4 1983 - 1988 R112# 0.8 29KM B1B 707
RENAULT 4 1985 - 1993 R112# 1.0 42KM 689 710
RENAULT 4 1986 - 1990 R112# 1.1 44KM 688 711
RENAULT 4 1987 - 1993 R112# 1.0 34KM C1C 708
RENAULT 5 1972 - 1979 I 0.8 35KM 800 710
RENAULT 5 1979 - 1984 I 0.8 35KM 800 710
RENAULT 5 1982 - 1984 I 0.8 37KM 800 710