CYLINDEREK HAM.TYŁ LE./PR.C07196 D17,5 ŻELIWO 2ŚRUBY R=35 GWINT M10*1,0

CYLINDEREK HAM.TYŁ LE./PR.C07196 D17,5 ŻELIWO 2ŚRUBY R=35 GWINT M10*1,0

Indeks MotoHurt: 08054

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 3,00 szt.

Cena brutto: 17,22 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: D17,5 R=35 M10*1,0

Producent Symbol
FIAT 790610
SEAT 4404483
SEAT SE021720001A
SEAT SE022720002A
SEAT SE028720001A
Producent Symbol
ABE C5T000ABE
ABS 2048
ATE 020310
ATE 24321711153
BENDIX 212037B
BOSCH 0204116469
BOSCH 0204116527
BOSCH 0986475446
BOSCH F026002527
BREMBO A12085
CAR 3129
CIFAM 101161
CIFAM 101425
CIFAM 200047
DELPHI LW70028
DELPHI LW70029
FAG FR1740A1
FAG R17032A1
FTE FR1740A1
FTE R17032A1
FTE S6466
GIRLING 5003150
HART 200047
KAGER 394432
LOCKHEED LW70028
LOCKHEED LW70029
LOCKHEED WAP2499
LOCKHEED WAP883
LPR 4442
LPR 4453
LUCAS 2676966033
LUCAS 32966747
LUCAS 32967044
LUCAS 32967313
LUCAS 74967420
LUCAS 74968600
LUCAS BWC150
LUCAS BWC153
MAGNETI 360219230141
MAGNETI 360219230151
MAGNETI BSW0141
MAGNETI BSW0151
METELLI 040065
METELLI 040066
METELLI 040161
NK 802320
NK 802331
OPTIMAL RZ3453
OPTIMAL RZ3464
PEX 117252
PEX 117258
QH BWC3126
QH BWC3136
ROADHOUSE 151705
ROADHOUSE 151706
SAMKO C07196
TRISCAN 813015006
VALEO 350961
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FIAT RITMO 1982 - 1982 138A7 1.5 138.B3
FIAT RITMO 1982 - 1983 138A7 1.5 138.B3
FIAT STRADA 1982 - 1983 138A# 1.5 138.B3
FIAT STRADA 1982 - 1982 138A# 1.5 138.B3
FIAT STRADA 1982 - 1983 138A4 1.1 138.H1
FIAT STRADA 1982 - 1982 138A4 1.1 138.H1
FIAT STRADA 1982 - 1983 138A5 1.3 138.B2
FIAT STRADA 1982 - 1982 138A5 1.3 138.B2
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.3 75KM 831.A2
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.3 75KM 831.B
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.5 86KM 831.A1
LANCIA DELTA 1979 - 1992 I 1.5 86KM 831.B1
LANCIA PRISMA 1985 - 1992 1.5 75KM 138.C2
LANCIA PRISMA 1985 - 1992 1.5 75KM 831.B1
SEAT IBIZA HATCHBACK 1984 - 1993 021A 1.2 60KM 021A.1000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1984 - 1993 021A 1.5 85KM 021A.2000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1984 - 1993 021A 1.7D 57KM 022A.5000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1986 - 1993 021A 0.9 44KM 146A.000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1986 - 1993 021A 1.5i 100KM 021B.2000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1986 - 1993 021A 1.5i 89KM 021D.2000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1986 - 1993 021A 1.5i 90KM 021C.2000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1989 - 1993 021A 1.2i 71KM 021C.1000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1990 - 1993 021A 0.9 40KM 09NCA
SEAT IBIZA HATCHBACK 1991 - 1993 021A 1.7i 103KM 021B.3000
SEAT IBIZA HATCHBACK 1991 - 1993 021A 1.7i 98KM 021A.3000
SEAT MALAGA 1985 - 1993 023A 1.2 60KM 021A.1000
SEAT MALAGA 1985 - 1993 023A 1.5 85KM 021A.2000
SEAT MALAGA 1985 - 1993 023A 1.7D 57KM 022A.5000
SEAT MALAGA 1986 - 1993 023A 1.5i 90KM 021C.2000
SEAT MALAGA 1986 - 1993 023A 1.5i 90KM 021D.2000
SEAT MALAGA 1987 - 1993 023A 1.5i 100KM 021B.2000
SEAT MALAGA 1989 - 1993 023A 1.2i 71KM 021C.1000
SEAT MARBELLA 1986 - 1993 28 0.8 34KM 08NCA
SEAT MARBELLA 1987 - 1993 28 0.9 40KM 09NCA
SEAT MARBELLA 1990 - 1996 28 0.9i 40KM 09NCB
SEAT MARBELLA 1996 - 1998 28 0.9i 44KM 08NCB
SEAT RONDA 1982 - 1988 022A 1.4 73KM 124B.7000
SEAT RONDA 1982 - 1986 022A 1.7D 56KM 022A.5000
SEAT RONDA 1983 - 1985 022A 1.2 64KM 124B.6000
SEAT RONDA 1983 - 1985 022A 1.6 92KM 022A.000
SEAT RONDA 1983 - 1985 022A 1.6 92KM 138AR.6000
SEAT RONDA 1984 - 1986 022A 1.2 60KM 021A.1000
SEAT RONDA 1984 - 1986 022A 1.5 85KM 021A.2000