CZUJNIK ABS PRZÓD LE./PR.702509 L=581 2STYKI 1ŚRUBA MOC.

CZUJNIK ABS PRZÓD LE./PR.702509 L=581 2STYKI 1ŚRUBA MOC.

Indeks MotoHurt: 05125

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 2,00 szt.

Cena brutto: 110,70 zł/szt.

Dodaj do koszyka

Wymiary: L=581

Producent Symbol
FORD 1064227
FORD 1093743
FORD 98AG2B372AE
FORD 98AG2B372AF
Producent Symbol
ABS 30087
ALANKO 315957
ATE 24071150493
ATE 360028
AUTLOG AS4090
AUTOMEGA 11100930743
AUTOMEGA 150005610
BENDIX 058025B
BIRTH 51829
BOSCH 0986594518
BREMI 50391
BUGIAD BA71036
DELPHI SS20017
EBERSPACHER 9005505
ERA 560040
ESEN SKV 06SKV067
FAE 78151
FEBI 31730
FISPA 84588
FTE BZ3083S
GH GH702509
HB 70660301
HELLA 6PU009106681
HOFFER 8290093
JP GROUP 1597100300
JP GROUP 1597100309
KAGER 355048
KAMOKA 1060181
KAWE 818016104
LUCAS ELABS018
MAPCO 86604
MAXGEAR 200034
MAXGEAR 200094
MEAT DORIA 90093
METALCAUCHO 50130
METZGER 0900024
MEYLE 7148000008
MOBILETRON ABEU065
MOTAQUIP LVAB285
NK 292508
ODM 97990087
OPTIMAL 06S026
OSSCA 08307
PEX 410073
QH XABS129
RUVILLE 425201
SIDAT 84588
SNR ASB152.08
STANDARD 60002
STANDARD AB1029
STANDARD ALB005
STANDARD LAB018
STC T450130
STELLOX 0665404SX
SWAG 50931730
TEXTAR 45009000
TOMEX 5048
TOMEX 50-48
TOPRAN 303946
TRISCAN 818016104
TRW GBS2002
VDO A2C59512221Z
VEMO V25720016
WILMINK WG1032437
WILMINK WG1097077
WILMINK WG1430379
WILMINK WG1439846
WILMINK WG1495492
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 1.4i 16V 75KM FXD#
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 1.6i 16V 100KM FYD#
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 1.8i 16V 115KM EYD#
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD FOCUS HATCHBACK 1998 - 2004 I 2.0i 16V 131KM EDD#
FORD FOCUS HATCHBACK 1999 - 2004 I 1.8Di 75KM BHD#
FORD FOCUS HATCHBACK 2001 - 2004 I 1.8TDCi 115KM F9D#
FORD FOCUS HATCHBACK 2002 - 2004 I 1.8TDCi 100KM FFDA
FORD FOCUS HATCHBACK 2002 - 2004 I 2.0i 16V 173KM ALDA
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.4i 16V 75KM FXD#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.6i 16V 100KM FYD#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.8Di 75KM BHD#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.8i 16V 115KM EYD#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD FOCUS KOMBI 1999 - 2004 I 2.0i 16V 131KM EDD#
FORD FOCUS KOMBI 2001 - 2004 I 1.8TDCi 115KM F9D#
FORD FOCUS KOMBI 2002 - 2004 I 1.8TDCi 100KM FFDA
FORD FOCUS KOMBI 2002 - 2004 I 2.0i 16V 173KM ALDA
FORD FOCUS SEDAN 1999 - 2005 I 1.4i 16V 75KM FXD#
FORD FOCUS SEDAN 1999 - 2005 I 1.6i 16V 100KM FYD#
FORD FOCUS SEDAN 1999 - 2005 I 1.8i 16V 116KM EYD#
FORD FOCUS SEDAN 1999 - 2005 I 1.8TDi 90KM C9D#
FORD FOCUS SEDAN 1999 - 2005 I 2.0i 16V 131KM EDD#
FORD FOCUS SEDAN 2001 - 2005 I 1.8TDCi 115KM F9D#
FORD FOCUS SEDAN 2002 - 2005 I 1.8TDCi 100KM FFDA