BĘBEN HAM.TYŁ 9004 230*34/5 BEZ PIASTY KPL/2SZT.

Indeks MotoHurt: 03782

Ilość dostępna w magazynie Milczańska: 1,00 OP/2SZT

Cena brutto: 221,40 zł/OP/2SZT

Dodaj do koszyka

Wymiary: 230*34/5

Producent Symbol
MB 6014235101
MB A6014235101
Producent Symbol
ABE C6M000ABE
ABS 4016A
ABS 4016S
ATE 24022300091
ATE 480039
AUGER 31281
BEGEL BG42073
BENDIX 329141B
BORG BBR7022
BOSCH 0986477101
BOSCH DB176
BREMBO 14326010
BSG BSG60225001
CIFAM 700220
DELPHI BF168
DELPHI DF168
FEBI 18491
FIRST LINE FBR640
FTE BT256
HELLA 8DT355301151
HP 66216
JURID 329141J
KAGER 360015
KAWE 7D0106
KRAFT 6061000
LPR 7D0106
LUCAS DB4038
MAXGEAR 191048
METELLI 180220
METZGER BT772
MEYLE 0155232090
MIKODA 9004ATM
MINTEX MBD113
NK 263301
OMC 100661
OPTIMAL BT1390
PAGID 62101
PAGID 62102
PETERS 01643800
PEX 01643800
PEX 01643800A
PEX 150106
PEX BT256
QH BDR256
REMSA 711300
REMSA BCA711300
ROADHOUSE 711300
ROADHOUSE BSX711300
SAMPA 201333
SBS 1825263301
SWAG 10918491
TEMPLIN 030901940000
TEXTAR 94005500
TEXTAR 981000055
TEXTAR 98100005501
TRISCAN 812023201
TRW DB4038
WOKING B711300
WOKING BSA711300
ZIMMERMANN 400507000
Marka Model Rocznik Typ Pojemność Moc Silnik Skrzynia Inne
MERCEDES 207D 1977 - 1982 601 2.4D 65KM OM616.9##
MERCEDES 207D 1982 - 1990 601 2.4D 72KM OM616.937
MERCEDES 208 1977 - 1982 601 2.3 86KM M115.9##
MERCEDES 208D 1988 - 1996 601 2.3D 79KM OM601.940
MERCEDES 209D 1982 - 1990 601 3.0D 88KM OM617.913
MERCEDES 210 1982 - 1990 601 2.3 95KM M102.942
MERCEDES 210 1989 - 1996 601 2.3 105KM M102.945
MERCEDES 210D 1988 - 1996 601 2.9D 95KM OM602.940
MERCEDES 407D 1981 - 1989 T1/TN 2.4D 72KM OM613.9##
MERCEDES 408D 1988 - 1995 T1/TN 2.3D 79KM OM601.940
MERCEDES 409D 1982 - 1989 T1/TN 3.0D 88KM OM617.913
MERCEDES 410 1982 - 1995 T1/TN 2.3 95KM M102.94#
MERCEDES 410D 1988 - 1995 T1/TN 2.9D 95KM OM602.940